Prečo práve Mixa Baby Atopiance Milk 250 ml?

Veľmi jemná krémová emulzia vytvorená špeciálne pre potreby detskej a atopickej pokožky. Pokožku okamžite a intenzívne hydratuje, zmierňuje svrbenie a eliminuje pretrvávajúce suchosť pokožky. Emulzia je obohatená o Omega-8 mastné kyseliny, ktoré chránia lipidovú bariéru pokožky. Neobsahuje parabény, parfumáciu a minimalizuje vznik alergických reakcií.



Vlastnosti:




  • Hydratuje a chráni pokožku,

  • zmierňuje svrbenie a začervenanie,

  • eliminuje pretrvávajúce suchosť pokožky,

  • vhodné pre dojčatá, deti a dospelých,

  • bez parabénov a parfumácie,

  • hypoalergénne zloženie.



Použitie:



Používajte každý deň na celé telo. Aplikujte podľa potreby. V prípade zhoršenia stavu atopia, emulziu na telo neaplikujte.


Odporúčame
Značka Mixa, odborník na citlivú pleť, vznikla vo francúzskej lekárni v roku 1924. Spočiatku sa táto značka telovej kozmetiky špecializovala na citlivú detskú pokožku, ale sortiment kozmetiky pre tých najmenších sa postupne rozšíril o ponuku vysoko účinných produktov pre citlivú pleť tváre a tela nás dospelých . Francúzska značka Mixa si vybudovala svoje meno vďaka mnohým výskumom a dlhoročným skúsenostiam so starostlivosťou o citlivú pokožku, preto sú všetky ich produkty hypoalergénne, neobsahujú parabény ani iné potenciálne dráždivé zložky. Trpíte alergiami a precitlivenou pokožkou? Máte bábätko alebo dieťa, ktoré má problémy s alergickými kožnými reakciami? V sortimente značky Mixa nájdete jednné z najšetrnejších produktov pre citlivú pokožku na našom trhu.