Prečo práve Mixa Baby Soothing Shampoo 250 ml?
Výber správneho šampónu pre jemné vlásky dojčiat a veľmi citlivú pokožku hlavy je veľmi dôležitý, preto je vhodné sa sústrediť na zloženie šampónu tak, aby vlásky rástli prirodzene krásne a vlasová pokožka bola zdravá a hydratovaná. Mixa Baby Soothing Shampoo je hypoalergénny, upokojujúci šampón, určený pre citlivú pokožku dojčiat i matiek. Šampón je obohatený o výživné účinnej látky s extraktom z nevädze, ktorý upokojuje podráždenú pokožku hlavy, uľahčuje česanie jemných vláskov a zanechá ich lesklé a zdravé. Dermatologicky a oftalmologicky testované. Recyklovateľná fľaša vyrobená z 50% recyklovaného plastu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Hypoalergénny šampón pre dojčatá,
  • vhodný pre jemné detské vlásky a citlivú pokožku hlavy,
  • upokojuje podráždenú pokožku,
  • hydratuje jemné vlasy,
  • pre zdravé a lesklé vlasy,
  • dermatologicky a oftalmologicky testované.
Ako použiť Mixa Baby Soothing Shampoo 250 ml?
Primerané množstvo šampónu Mixa Baby Soothing Shampoo naneste na vlhké vlasy a pokožku, jemne jemne premasírujte a dôkladne opláchnite.
Zloženie produktu Mixa Baby Soothing Shampoo 250 ml
Aqua (Water) – Sucrose – Sodium Laureth Sulfate - Glycerin - Coco-Betaine – Sodium Chloride – PPG-5-Ceteth-20 – Sodium Benzoate – Sodium Hydroxide – Citric Acid – Maltodextrin – Centaurea Cyanus Flower Extract – Polysorbate 20 – Parfum/Fragrance F.I.L. C188330 / 1
Značka Mixa, odborník na citlivú pleť, vznikla vo francúzskej lekárni v roku 1924. Spočiatku sa táto značka telovej kozmetiky špecializovala na citlivú detskú pokožku, ale sortiment kozmetiky pre tých najmenších sa postupne rozšíril o ponuku vysoko účinných produktov pre citlivú pleť tváre a tela nás dospelých . Francúzska značka Mixa si vybudovala svoje meno vďaka mnohým výskumom a dlhoročným skúsenostiam so starostlivosťou o citlivú pokožku, preto sú všetky ich produkty hypoalergénne, neobsahujú parabény ani iné potenciálne dráždivé zložky. Trpíte alergiami a precitlivenou pokožkou? Máte bábätko alebo dieťa, ktoré má problémy s alergickými kožnými reakciami? V sortimente značky Mixa nájdete jednné z najšetrnejších produktov pre citlivú pokožku na našom trhu.