Prečo práve Moroccanoil Color Complete Conditioner 1l?

Kondicionér Moroccanoil Color Complete bol špeciálne vyvinutý pre potreby farbených vlasov a zachovanie žiarivej farby. Obsiahnutý arganový olej hĺbkovo ošetruje farbené vlasy, dodáva im intenzívnu hydratáciu a predovšetkým chráni farbu pred vymývaním a vyblednutím. Tento kondicionér je úplne bez obsahu sulfátov a parabénov, ktoré nadmerne zaťažujú vlasy a spôsobujú ich zplihnutie. Vaša farba vlasov tak po dlhú dobu zostane plná, sýta a s oslnivým leskom. Objavte dlhotrvajúcu žiarivú farbu vlasov a úžasnú hebkosť na dotyk. Odporúčame používať v kombinácii s šampónom Moroccanoil Color Complete, ktorý sa stará o farbené vlasy a dodáva im zdravý vzhľad.Vlastnosti:
  • Stará sa o farbené vlasy

  • chráni farbu vlasov

  • vyživuje pokožku hlavy

  • obsahuje arganový olej

  • zabraňuje vymývaniu farby

  • usnadňuej rozčesávanie

  • neobsahuje sulfáty a parabény

  • krásne vlasy prevoniaPoužitie:Po umytí vlasov šampónom Moroccanoil Color Complete vytlačte z vlasov prebytočnú vodu a aplikujte kondicionér od stredu až po končeky vlasov. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty a potom dôkladne opláchnite. Už po prvej aplikácii budú vaše vlasy hebké na dotyk, ľahko upraviteľné a farba žiarivo lesklá.


Moroccanoil je lídrom a priekopníkom v kozmetických výrobkoch obsahujúcich vzácny arganový olej. Tento olej sa vyskytuje iba v marockom regióne Souss-Massa a pôsobí ako silný antioxidant a UV ochrana. Je bohatý na vitamíny a prírodné prvky, ktoré posilňujú vlasy a zlepšujú pružnosť vlasového vlákna. Produkty od značky Moroccanoil nielen zanecháva vlasy prirodzene hladké a lesklé, ale aj zlepšujú ich skutočný stav, aby boli pri každom použití silnejšie. Na začiatku svojho pôsobenia značka vstúpila na trh s jednoduchým jediným produktom - Moroccanoil Treatment. Ten sa rýchlo stal populárnym po celom svete svojimi účinkami pre nádherne lesklé a zamatovo hebké vlasy. Dnes už je sortiment tejto značky ďaleko rozsiahlejší. Ponúka širokú škálu produktov v starostlivosti o vlasy, určené na čistenie a hydratáciu. Aj napriek tomu, že kozmetika Moroccanoil nie je na trhu príliš dlho, stále si vďaka svojim kvalitám a účinnosti získava srdcia mnohých žien aj mužov po celom svete. Vyživujte svoje vlasy omladzujúcimi kozmetickými výrobkami od Moroccanoil.