Prečo práve Moroccanoil Color Complete Shampoo 250 ml?

Máte farbené vlasy a chcete pre nich tú najlepšiu starostlivosť? Šampón Moroccanoil Color Complete je priamo pre vás. Šetrne sa stará o farbené vlasy a má špeciálne zloženie na ochranu farby. Obsahuje arganový olej, bohatý na antioxidanty, ktorý vyživuje a hydratuje vlasové korienky. S technológiou Argan ID sa aktívne látky dostávajú hlbšie do vlasovej pokožky, vlasy sú potom perfektne hydratované, jemné a lesklé. Technológia COLORLINK chráni farbu vlasov pred vymývaním a vyblednutím. Šampón neobsahuje sulfáty, parabény a fosfáty, nezaťažuje vlasy a má príjemnú vôňu.Vlastnosti:
  • Špeciálna starostlivosť o farbené vlasy

  • hĺbková regenerácia a výživa

  • ochrana vlasovej pokožky

  • zabraňuje vymývaniu farby

  • dodáva vlasom jemnosť a lesk

  • neobsahuje sulfáty, parabény a fosfáty

  • vhodný pre farbené vlasy

  • má krémovú konzistenciuPoužitie:Šampón vmasírujte do mokrých vlasov, napeňte a potom dôkladne opláchnite. Potom použite vlasový kondicionér Moroccanoil Color Complete, ktorý uľahčí rozčesávanie vlasov a poskytne farbe vlasov ešte vyššiu ochranu a žiarivý lesk.


Moroccanoil je lídrom a priekopníkom v kozmetických výrobkoch obsahujúcich vzácny arganový olej. Tento olej sa vyskytuje iba v marockom regióne Souss-Massa a pôsobí ako silný antioxidant a UV ochrana. Je bohatý na vitamíny a prírodné prvky, ktoré posilňujú vlasy a zlepšujú pružnosť vlasového vlákna. Produkty od značky Moroccanoil nielen zanecháva vlasy prirodzene hladké a lesklé, ale aj zlepšujú ich skutočný stav, aby boli pri každom použití silnejšie. Na začiatku svojho pôsobenia značka vstúpila na trh s jednoduchým jediným produktom - Moroccanoil Treatment. Ten sa rýchlo stal populárnym po celom svete svojimi účinkami pre nádherne lesklé a zamatovo hebké vlasy. Dnes už je sortiment tejto značky ďaleko rozsiahlejší. Ponúka širokú škálu produktov v starostlivosti o vlasy, určené na čistenie a hydratáciu. Aj napriek tomu, že kozmetika Moroccanoil nie je na trhu príliš dlho, stále si vďaka svojim kvalitám a účinnosti získava srdcia mnohých žien aj mužov po celom svete. Vyživujte svoje vlasy omladzujúcimi kozmetickými výrobkami od Moroccanoil.