Prečo práve Olivia Garden Bamboo Touch Eco-Friendly Bamboo Brush Massage M?

Udržte si krásne a zdravé vlasy čo najdlhšie, zabráňte ich zbytočnému vytrhávaniu pri rozčesávaní a doprajte si dokonalú masáž pokožky hlavy. Masážna kefa na vlasy Olivia Garden Bamboo Touch Eco-Friendly Bamboo s antistatickým efektom je vhodná na každodenné rozčesávanie vlasov a stimulačnú masáž pokožky hlavy. Ekologická kefa v antibakteriálnom a ekologickom prevedení, je vyrobená z prírodného bambusu a silných bambusových štetín, ktoré masírujú pokožku hlavy, čím stimulujú krvné bunky a rast vlasov, znižujú ich vypadávanie a zabraňujú vytrhávaniu vlasov. Ionizovaný vankúšik zabraňuje vytváraniu statickej elektriny, udržuje správnu úroveň hydratácie vo vlasoch a zanecháva ich hladké, hebké a lesklé.

Ekologické bambusové telo: Bambus ako obnoviteľný zdroj, pomáha znižovať odlesňovanie po celom svete a prispieva aj k ochrane životného prostredia a klímy.

Stimulačná masáž pokožky hlavy: Silné bambusové štetiny chránia vlasy a pokožku hlavy pri česaní. Poskytujú jemnú masáž hlavy, čím zvyšujú krvný obeh, stimulujú rast vlasov a zabraňujú ich vypadávaniu.

Iónová technológia: Znižuje statickú elektrinu vo vlasoch, uzatvára kutikulu a prispieva k hladkému a lesklému povrchu vlasov. Uľahčuje styling a zabraňuje vysušovaniu vlasov.

Ergonomická rukoväť: Ergonomická rukoväť sa nešmýka, perfektne padne do každej ruky a umožňuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu.

Jedinečné vlastnosti:
  • Kefa na rozčesávanie vlasov a masáž pokožky hlavy,
  • stimuluje rast vlasov a znižujú ich vypadávanie,
  • zabraňuje vytrhávaniu vlasov,
  • udržuje vo vlasoch správnu úroveň hydratácie,
  • antistatický efekt,
  • antibakteriálne a ekologické prevedenie,
  • ergonomický tvar rukoväte umožňuje ľahkú a pohodlnú manipuláciu,
  • zanecháva vlasy hladké, hebké a lesklé.
Ako použiť Olivia Garden Bamboo Touch Eco-Friendly Bamboo Brush Massage M?
Vlasy rozčesávajte jemnými ťahmi od korienkov po končeky. Masážna kefa je vhodná na každodenné rozčesávanie vlasov.
Upozornenie:
Kefu odkladajte štetinami nahor, aby ste sa vyhli ich zbytočnej deformácii.
Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.