Prečo právě Olivia Garden Black Label Speed Brush XL TSP45?
Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden Black Label Speed ??Brush XL zaistí vášmu účesu bohatý objem a rýchle vysúšanie vlasov. Extra dlhé telo kefy umožní lepšie prúdenie vzduchu a uľaví vášmu zápästia pri stylingu vlasov. Turmalínovo-iónová technológia zabraňuje krepateniu a poškodeniu vlasov počas fénovania. Antistatické nylonové štetiny zabraňujú elektrizovaniu a poletovaniu vlasov počas stylingu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť má v sebe vsadený výsuvný hrot na vpichovanej prameňov vlasov. Kefa je vyrobená v elegantnej matnej čiernej farbe.
Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje rýchle a jednoduché sušenie vlasov,
  • s kefou vytvoríte bohatý objem,
  • turmalínovo-iónová technológia zabráni krepovateniu vlasov,
  • telo kefy je o 25% dlhšie a umožňuje pohodlnú manipuláciu,
  • priemer tela kefy je 45 mm,
  • vyrobená v elegantnej matnej čiernej farbe.
Ako použiť Olivia Garden Black Label Speed Brush XL TSP45?
Kefu na vlasy Olivia Garden Black Label Speed Brush XL používajte pri vysúšaní vlasov pomocou fénu. Ľahko a rýchlo s ňou vytvoríte účes s bohatým objemom. Kefa je vhodná pre profesionálne aj domáce používanie.
Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.