Prečo práve Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent Pro Shaper Brush?

Profesionálna plochá fúkacia kefa Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent Pro Shaper s priedušnou plochou uľahčuje sušenie, zjednodušuje styling vlasov a dodáva im objem. Vďaka keramickému povrchu a ionizácii zanecháva vlasy zdravé, lesklé a bez krepovatenia. Je vyrobená z kvalitných materiálov odolávajúcich vysokým teplotám. Jeho ergonomický tvar umožňuje pohodlnú manipuláciu a ľahké vytvorenie požadovaného účesu.

Šírka kefy: 56 mm

Jedinečné vlastnosti

  • Urýchľuje sušenie vlasov,
  • minimalizuje poškodenie vlasov pri fúkaní,
  • poskytuje pohodlný a stabilný úchop pri použití,
  • ergonomicky tvarovaná rukoväť z nekĺzavého plastu,
  • praktická ihla na vypichovanie prameňov,
  • vyrobená z kvalitných materiálov.

Ako použiť Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent Pro Shaper?

Pred fénovaním oddeľte vlasy do menších častí a začnite pomocou kefy Olivia Garden Ceramic + Ion Turbo Vent Pro Shaper vlasy fénovať od spodných vrstiev. Položte kefu pri korienkoch vlasov a pomaly pohybujte smerom k ich končekom. Súčasne fúkajte horúcim vzduchom z fénu na vlasy.

Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.