Prečo práve Olivia Garden Essential Blowout Classic Round Brush Silver 55 mm?

Olivia Garden Essential Blowout Classic Round Brush Silver 15 mm je ideálnou voľbou pre dokonalú úpravu vlasov ako od profesionálneho kaderníka. Vďaka svojmu klasickému okrúhlemu tvaru vytvára elegantný vzhľad s dokonalým uhladením a objemom. S inovatívnymi technológiami urýchľuje proces fénovania a zároveň eliminuje elektrizáciu vlasov. Táto kefa ponúka výsuvný hrot na vypichovanie prameňov, ktorý vám zaistí jednoduchú manipuláciu pre tvorbu akéhokoľvek účesu. Navyše vďaka ľahkej váhe a nekĺzavej rukoväti sa perfektne drží.

Jedinečné vlastnosti:
Urýchľuje vysúšanie vlasov,
 • antistatické účinky,
 • zahŕňa výsuvný hrot na oddeľovanie prameňov,
 • extrémne ľahká,
 • hliníkové telo s väčšími otvormi zlepšuje prietok vzduchu
 • zanecháva vlasy hebké a hladké.
 • Ako použiť Olivia Garden Essential Blowout Classic Round Brush Silver 15 mm?

  Rozdeliť vlasy do sekcií a s pomocou fénu postupne češte vlasy od korienkov ku končekom pre rovnejší efekt. Veľkosť kefy zvoľte podľa konkrétnej dĺžky a hustoty svojich vlasov.

  Zloženie Olivia Garden Essential Blowout Classic Round Brush Silver 15 mm
  • nylonové štetiny
  Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.