Prečo práve Olivia Garden Turbo Vent Pro - Oval Ceramic + Ion Large Brush?

Profesionálna kefa oválneho tvaru Olivia Garden Turbo Vent Pro - Oval Ceramic + Ion Large Brush vám pomôže dosiahnuť perfektný styling. Vďaka jeho keramickému povrchu a inovatívnej iónovej technológii, ktorá eliminuje statickú elektrinu, dosiahnete krásne hladké a lesklé vlasy. Oválny tvar kefy, duté telo s ventilačnými otvormi napomáha rýchlejšiemu sušeniu vlasov a tým minimalizuje ich poškodenie. S antistatickou kefou Olivia Garden Turbo Vent Pro - Oval Ceramic + Ion s ergonomicky tvarovanou rukoväťou z protišmykového plastu a výsuvným hrotom na vypichovanie prameňov vlasov dosiahnete krásne výsledky ľahko a rýchlo.

Priemer kefy: 38 x 60 mm, vonkajšie s ostňami 68 mm

Jedinečné vlastnosti:

  • Profesionálna fúkacia kefa oválneho tvaru,
  • keramický povrch pre rovnomerné rozptyľovanie tepla,
  • Iónová technológia na elimináciu statickej elektriny a zaistenie hladkosti a lesku vlasov,
  • duté telo s ventilačnými otvormi pre rýchlejšie sušenie a minimalizáciu poškodenia vlasov,
  • ergonomicky tvarovaná rukoväť z nekĺzavého plastu,
  • praktická ihla na vypichovanie prameňov.

Ako použiť Olivia Garden Turbo Vent Pro - Oval Ceramic + Ion Large Brush?

Suché a čisté vlasy kefou Olivia Garden - Ceramic Ion Turbo Vent Pro Oval prečešte od korienkov vlasov. Pomaly a jemne vlasy kefou pretiahnite od korienkov ku končekom. Potom pokračujte v štýlovaní vlasov podľa svojich predstáv a preferencií. Počas stylingu môžete využiť fén a ventilačné otvory kefy, ktoré umožňujú rýchlejšie sušenie vlasov a pridávajú im objem.

Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.