Prečo práve Mirror Shine Top Coat 15 ml?
Doprajte si luxusnú starostlivosť o nechty a vyskúšajte ikonické laky od americkej značky OPI, ktorá spôsobila absolútnu revolúciu v starostlivosti o nechty. Vrchný a krycí lak na nechty OPI Brilliant High-Shine Top Coat zvyšuje odolnosť farieb a ochraňuje pred odlupovaním farby. Dokonale vyhladzuje povrch nechtu a dodáva mu brilantný lesk. Zároveň predchádza zožltnutiu či sfarbeniu nechtov a eliminuje vyblednutie farieb. Ľahko sa nanáša aj odstraňuje, široká kefka OPW ProWide rovnomerne a ľahko nanáša lak po celej dĺžke nechtu. Tento vrchný lak je súčasťou trojstupňového systému, pre maximálnu trvanlivosť a najvyšší lesk odporúčame požívať s podkladovým lakom OPI Natural Base Coat a farebnými laky OPI Nail Lacquer.
Jedinečné vlastnosti:
  • Vrchný a krycí lak na nechty,
  • zvyšuje odolnosť a ochranu farieb pred odlupovaním,
  • vyhladzuje povrch nechtu,
  • eliminuje blednutie farieb,
  • dodáva brilantný lesk,
  • jednoduchá aplikácia pomocou širokéj OPW Pre Wide kefky.
Odporúčame
Ako použiť Mirror Shine Top Coat 15 ml?
Podkladová vrstva: Na čisté, suché nechty naneste tenkú vrstvu OPI Natural Base Coat, rovnomerne po celej dĺžke nechtu a nechajte dôkladne zaschnúť. Táto vrstva pripravuje nechty na vysokú priľnavosť farieb a zároveň poskytuje ochranu nechtu.

Farebná vrstva: Na suché nechty naneste rovnomernú vrstvu laku OPI Nail Lacquer. Pre maximálnu intenzitu farby, môžete naniesť v dvoch vrstvách, potom lak nechajte dôkladne zaschnúť.

Vrchná vrstva: Na suché, nalakované nechty naneste tenkú vrstvu laku OPI Natural Brilliant High-Shine Top Coat a nechajte dôkladne zaschnúť. Tento krok predĺži trvanlivosť farieb bez odlupovania a dodá nechtom brilantný lesk.
Zloženie Mirror Shine Top Coat 15 ml
Ethyl Acetate – Butyl Acetate – Nitrocellulose – Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer – Dipropylene Glycol Dibenzoate – Isopropyl Alcohol – Benzophenone-1 – Trimethylpentanediyl Dibenzoate – CI60725 (Violet 2)

Oživte svoje rituály krásy s luxusnou kozmetikou a starostlivosťou od kultovej americkej značky OPI. Vo svetovom kozmetickom priemysle pôsobí viac ako 30 rokov a svojim profesionálnym a inovatívnym postojom a technológiami spôsobila priamo revolúciu na trhu v starostlivosti o nechty a pokožku. V súčasnej dobe je predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a je veľmi obľúbená medzi celebritami ako napríklad Serena Williams, Gwen Stefani alebo Mariah Carey. Navyše produkty OPI nie sú testované na zvieratách. Rozmaznávajte sa s láskou a objavte svet luxusu.