Prečo práve OPI Matte Top Coat 15 ml?
Doprajte si luxusnú starostlivosť o nechty a vyskúšajte ikonické laky od americkej značky OPI, ktorá spôsobila absolútnu revolúciu v starostlivosti o nechty. Matný vrchný lak na nechty OPI Matte Top Coat zvyšuje odolnosť farieb a ochraňuje pred odlupovaním farby. Dokonale vyhladzuje povrch nechtu a dodáva mu žiadaný matný vzhľad. Zároveň predchádza zožltnutiu či sfarbenu nechtov a eliminuje vyblednutie farieb. Ľahko sa nanáša aj odstraňuje, široká kefka OPW ProWide rovnomerne a ľahko nanáša lak po celej dĺžke nechtu. Tento matný vrchný lak doporučujeme používať s podkladovým lakom OPI Natural Base Coat a farebnými lakmi OPI Nail Lacquer.
Jedinečné vlastnosti:
  • Vrchný lak na nechty,
  • nadčasový vzhľad s matným efektom,
  • zvyšuje odolnosť a ochranu farieb pred odlupovaním,
  • vyhladzuje povrch nechtu,
  • eliminuje blednutie farieb,
  • jednoduchá aplikácia pomocou širokej OPW Pro Wide kefky.
Ako použiť OPI Matte Top Coat 15 ml
Na suché, nalakované nechty naneste tenkú vrstvu laku OPI Matte Top Coat a nechajte dôkladne zaschnúť. Tento krok predĺži trvanlivosť farieb bez odlupovania a dodá nechtom trendy matný efekt.
PRO TIP:
Pre elegantnú a dômyselnú manikúru aplikujte matný vrchný lak OPI Matte Top Coat na tmavšie odtiene farieb. Výrazný a odvážny štýl, kedy sa snúbi matný vzhľad s brilantným lesklým vzorom, vytvoríte pomocou tenkých pásikov určených pre manikúru.
Zloženie OPI Matte Top Coat 15 ml
Ethyl Acetate – Butyl Acetate – Nitrocellulose – Acetyl Tributyl Citrate – Adipic Acid /Neopentyl Glycol Trimellitic Anhydride Copolymer – Isopropyl Alcohol – Stearalkonium Bentonite – Styrene /Acrylates Copolymer – Silica – Benzophenone-1 – Diacetone Alcohol – Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate – Trimethylpentanediyl Dibenzoate – Phosphoric Acid – CI 77007 (Ultramarines) – CI 77891 (Titanium Dioxide) – CI 77510 (Ferric Ferrocyanide) – CI 19140 (Yellow 5)

Oživte svoje rituály krásy s luxusnou kozmetikou a starostlivosťou od kultovej americkej značky OPI. Vo svetovom kozmetickom priemysle pôsobí viac ako 30 rokov a svojim profesionálnym a inovatívnym postojom a technológiami spôsobila priamo revolúciu na trhu v starostlivosti o nechty a pokožku. V súčasnej dobe je predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a je veľmi obľúbená medzi celebritami ako napríklad Serena Williams, Gwen Stefani alebo Mariah Carey. Navyše produkty OPI nie sú testované na zvieratách. Rozmaznávajte sa s láskou a objavte svet luxusu.