Prečo práve OPI Natural Nail Base Coat 15 ml?
Nevyhnutnou súčasťou v starostlivosti o nechty je dôležité používať podkladový lak na nechty, ktorý pripravuje nechty na vysokú priľnavosť farieb a zároveň poskytuje ochranu nechtu alebo ho môžete používať samostatne ako ochranný bezfarebný lak. Ikonická značka OPI je svetovou jednotkou na trhu v starostlivosti o nechty a je najlepšou voľbou pre dlhodobú manikúru, ktorú zvládnete jednoducho a rýchlo v pohodlí domova. Podkladový a ochranný lak OPI Natural Base Coat posilňuje a chráni povrch nechtu. Dokonale vyhladzuje povrch nechtu, zlepšuje intenzitu farieb a predlžuje dobu, kedy farba na nechtoch vydrží bez výrazného poškodenia. Široká kefka OPW ProWide ľahko a rovnomerne nanáša lak po celej dĺžke nechtu. Tento podkladový lak je súčasťou trojstupňového systému, pre najdlhší účinok a maximálny lesk odporúčame požívať s lakmi OPI Nail Lacquer a vrchným lakom Brilliant High-Shine Top Coat.
Jedinečné vlastnosti:
  • Podkladový lak na nechty,
  • pripravuje necht na priľnavosť farieb,
  • posilňuje a ochraňuje nechty,
  • vyhladzuje povrch nechtu,
  • zlepšuje intenzitu a výdrž farieb,
  • jednoduchá aplikácia pomocou širokého OPW Pre Wide kefky.
Ako použiť OPI Natural Nail Base Coat 15 ml
Podkladová vrtstva: Na čisté, suché nechty naneste tenkú vrstvu OPI Natural Base Coat, rovnomerne po celej dĺžke nechtu a nechajte dôkladne zaschnúť. Táto vrstva pripravuje nechty na vysokú priľnavosť farieb a zároveň poskytuje ochranu nechtu.

Farebná vrstva: Na suché nechty naneste rovnomernú vrstvu laku OPI Nail Lacquer. Pre maximálnu intenzitu farby, môžete naniesť v dvoch vrstvách, potom lak nechajte dôkladne zaschnúť.

Vrchná vrstva: Na suché, nalakované nechty naneste tenkú vrstvu laku OPI Natural Brilliant High-Shine Top Coat a nechajte dôkladne zaschnúť. Tento krok predĺži trvanlivosť farieb bez odlupovania, dodá nechtom efekt gélovej manikúry a brilantný lesk.
Zloženie OPI Natural Nail Base Coat 15 ml
Butyl Acetate – Toluene Ethyl Acetate – Isopropyl Alcohol – Tosylamide/Formaldehyde Resin – Polyvinyl Butyral – Nitrocellulose – Camphor – Benzophenone-1 – Isostearoyl Hydrolized Protein – Keratin Amino Acids – CI 17200 (Red 33)

Oživte svoje rituály krásy s luxusnou kozmetikou a starostlivosťou od kultovej americkej značky OPI. Vo svetovom kozmetickom priemysle pôsobí viac ako 30 rokov a svojim profesionálnym a inovatívnym postojom a technológiami spôsobila priamo revolúciu na trhu v starostlivosti o nechty a pokožku. V súčasnej dobe je predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a je veľmi obľúbená medzi celebritami ako napríklad Serena Williams, Gwen Stefani alebo Mariah Carey. Navyše produkty OPI nie sú testované na zvieratách. Rozmaznávajte sa s láskou a objavte svet luxusu.