Varianty produktu

Prečo práve Redken Brews Color Camo 5 Minute Custom Gray Camouflage Color 60 ml?
Rozjasnite vaše vlasy, skryte šediny a získajte mladší vzhľad vlasov ľahko a rýchlo. Farba na vlasy pre mužov Redken Brews Color Camo 5 Minute Custom Gray Camouflage Color dokonale zakryje nežiaduce šediny aj odrasty, oživí farbu a zachováva prirodzený vzhľad vlasov. Unikátna technológia bez obsahu amoniaku obohatená o proteín a quinou chráni a revitalizuje vlasové vlákno počas procesu farbenia, zachováva vlasy silné, pevné a lesklé a zároveň obnovuje ich prirodzenú pružnosť, odolnosť a vitalitu.

Farby pre mužov Redken Brews Color Camo 5 Minute Custom Gray Camouflage Color s trvalou technológiou farbenia s demi-permanentnými výsledkami, neobsahujú amoniak, sú šetrné k vlasom a poskytujú dokonalé krytie behom 5 minút. Farby v 6 odtieňoch možné vzájomne miešať a umožňujú vytvorenie prirodzeného vzhľadu vlasov pre každého.

Quinoa: Revitalizuje vlasové vlákno a zanecháva vlasy silné a zdravé.

Proteíny: Vyživujú a chráni vlasové vlákno a zanecháva vlasy pružné, pevné a lesklé.

Odtieň Dark Ash: Tmavo popolavá
Jedinečné vlastnosti:
 • Farba na vlasy bez amoniaku pre krytie šedín
 • technológia s demi-permanentnými výsledkami,
 • dokonale zakryje nežiaduce šediny aj odrasty,
 • oživuje farbu a zachováva prirodzený vzhľad vlasov,
 • chráni vlasy počas procesu farbenia,
 • postupne bledne, bez toho aby vznikal zlatistý nádych,
 • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Redken Brews Color Camo 5 Minute Custom Gray Camouflage Color 60 ml?
Zmiešajte farbu Redken Brews Color Camo 5 Minute Custom Gray Camouflage Color s vyvíjačom Redken Pro-Oxide 3% v pomere 1: 1, aplikujte na vlasy a nechajte pôsobiť 5-10 minút pri izbovej teplote. Po uplynutí doby vlasy dôkladne opláchnite a následne ich ošetrite šampónom Redken Brews.

Používa sa s oxidantom Redken Pro-Oxide 3%, ktorý je nutné dokúpiť zvlášť. Farby sú určené výhradne pre profesionálne použitie.
Upozornenie:
 • Pred aplikáciou vykonajte test citlivosti.
 • Pri aplikácii použite jednorazové ochranné rukavice.
 • Nevystavujte do kontaktu s pokožkou a očami.
 • Nepoužívajte okamžite po preparácii, zosvetľovaní či dlhodobom vyrovnávaní vlasov.
 • Nepoužívajte na vlasy farbené hennou.
 • Určené výhradne pre profesionálne použitie.
Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.