Proč právě Redken Blondage High Bright Conditioner 300 ml?

Vlasový kondicionér Blondage High Bright s obsahom vitamínu C a Brightening Care Complex dôkladne po umytí vlasy ošetrí, vyživí a nezaťaží. Uzatvára kutikuly a vypĺňa poréznosť vlasov. Vlasy vďaka tomu získavajú hebký a lesklý vzhľad. Kondicionér Blondage High Bright je tretím a posledným krokom starostlivosti o blonďavé vlasy vlasovým radom Blondage High Bright, ktorý je vhodný pre všetky typy blond vlasov, či už tých prírodných, farbených alebo melírovaných.

Brightening Care Complexom: Odstraňuje nečistoty, ktoré blonďavé vlasy stmavujú a zmatňujú. Vďaka tomu sú blond vlasy krásne rozjasnené.

Vitamín C: Dodáva vlasom výživu a zároveň vlasy pomáha rozjasniť, redukovať matný a mdlý vzhľad.

Chelatačné látky: Odstraňujú z vlasov nečistoty z ovzdušia ako sú kovy a ióny, ktoré zanášajú blond farbu a spôsobujú zašedlý vzhľad.

Jedinečné vlastnosti:
  • Ošetrenie pre svetlejšie a žiarivejšie blond,
  • s obsahom vitamínu C, Brightening Care Complex a chelatačnými látkami,
  • uzatvára kutikuly a vypĺňa poréznosť vlasov,
  • ľahké zloženie,
  • zanecháva hodvábne hebký a lesklý vzhľad,
  • vhodný pre všetky typy blond vlasov - prírodné, farbené aj melírované.
Ako používať Redken Blondage High Bright Conditioner 300 ml?

Naneste na vlasy umyté šampónom Blondage High Bright, nechajte chvíľku pôsobiť a potom opláchnite vodou.

Upozornenie:

V prípade kontaktu s očami ihneď oči vypláchnite vodou. Používajte ako ucelený systém s vlasovým radom Blondage high Bright.

Zloženie Redken Blondage High Bright Conditioner 300 ml:

Aqua/ Water/Eau - Cetearyl Alcohol - Glycerin - Behentrimonium Methosulfate - Amodimethicone - Behentrimonium Chloride - Phenoxyethanol - Ascorbyl Glucoside - Citric Acid - Parfum/Fragrance - Isopropyl Alcohol - Tetrasodium Glutamate Diacetate - Glycine - Trideceth-6 - Sodium Hydroxide - Cetrimonium Chloride - Linalool

Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.