Prečo práve Redken Blondage High Bright Treatment 250 ml?

Blondage High Bright predstavuje nový ucelený rad vlasovej starostlivosti, ktorý vám aj bez peroxidu pomôže rozjasniť a zosvetliť blond vlasy. Prípravná starostlivosť Blondage High Bright Treatmen určená na ošetrenie vlasov pred umývaním predstavuje prvý krok na ceste k oslňujúcej blond. Tento prípravok s obsahom vitamínu C, Brightening Care Complexom vlasy pomocou chelatačných činidiel takzvane vyčerí – rozjasní a pripraví na umývanie šampónom Blondage High Bright. Umocňuje účinok zosvetlenia.

Brightening Care Complexom: Odstraňuje nečistoty, ktoré blonďavé vlasy stmavujú a zmatňujú. Vďaka tomu sú blond vlasy krásne rozjasnené.

Vitamín C: Dodáva vlasom výživu a zároveň vlasy pomáha rozjasniť, redukovať matný a mdlý vzhľad.

Chelatačné látky: Odstraňujú z vlasov nečistoty z ovzdušia ako sú kovy a ióny, ktoré zanášajú blond farbu a spôsobujú zašedlý vzhľad.

Jedinečné vlastnosti:
  • Odstraňuje z vlasov nečistoty a pripravuje ich na umývanie,
  • zosvetlenie bez peroxidu,
  • s obsahom vitamínu C a Brightening Care Complex,
  • uzatvára kutikuly a vypĺňa poréznosť vlasov,
  • vracia vlasom lesk a jemnosť,
  • ľahká aplikácia,
  • pre všetky typy blond vlasov - prírodné, farbené aj melírované.
Ako používať Redken Blondage High Bright Treatment 250 ml?

Blondage High Bright Treatment používajte ako súčasť kompletnej starostlivosti vlasovej rady Blondage High Bright a len do docielenia požadovaného jasu. Po dosiahnutí požadovaného presvetlenia predúpravu Blondage High Bright Treatment prestaňte používať.

Upozornenie:

Blondage High Bright Treatment používajte ako súčasť kompletnej starostlivosti vlasovej rady Blondage High Bright a len do docielenia požadovaného jasu. Po dosiahnutí požadovaného presvetlenia predúpravu Blondage High Bright Treatment prestaňte používať.

Zloženie Redken Blondage High Bright Treatment 250 ml:

Aqua/Water/Eau - Disodium Edta - Ascorbyl Glucoside - Glutamic Acid - Sodium Hydroxide - Phenoxyethanol - Sclerotium Gum - Hexadimethrine Chloride - Sodium Benzoate - Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein - Parfum/Fragrance - Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - Cocamidopropyl Betaine - Amodimethicone - C11-15 Pareth-7 - Sodium Chloride - Laureth-9 - Glycerin - Trideceth-12 - Linalool - Fumaric Acid - Salicylic Acid - Sorbic Acid

Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.