Prečo práve Redken Color Extend Blondage Conditioner 1000 ml?

Udržujte svoje blond vlasy krásne a bez nežiaducich žltkastých tónov s novým kondicionérom Redken Blondage Pigmentant. Kondicionér má špeciálne zloženie pre udržanie krásnych tónov blond farby. Obsahuje fialový pigment a komplex Triple Acid Proteín, ktorý má unikátne zloženie skladajúce sa z bielkovín pšenice, kyseliny citrónovej a maleínovej. Kondicionér uľahčuje rozčesávanie vlasov, dodáva im hebkosť a žiarivý lesk.Vlastnosti:
  • neutralizuje nežiadúce žltú blond

  • hydratuje a regeneruje

  • obsahuje fialový pigment

  • zanecháva vlasy hebké a lesklé

  • vhodný pre blond vlasyPoužitie:Kondicionér naneste na vlhké vlasy, nechajte 3 minúty pôsobiť a dôkladne opláchnite. Pre maximálny efekt používajte so šampónom Redken Color Extend Blondage, ktorý neutralizuje nechcené žlté tóny blond farby a má hĺbkový ošetrujúce účinok.


Za zrodom profesionálnej vlasovej kozmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. rokoch minulého storočia. Jej citlivá vlasová pokožka neznášala dobre nešetrné kozmetické produkty vtedajšej doby, čo navyše zhoršoval fakt, že v živote hercov je zmena účesov, farieb i strihov vlasov každodennou rutinou. Celý Hollywood trpel na problémy s precitlivenú pokožkou hlavy, vypadávaním vlasom, lupiny a ďalšími problémami spôsobenými extréme silnými chemickými lakmi na vlasy, toxickými farbami a ďalšími produktmi. Preto v spolupráci s kaderníkom Jherim Reddingom založila vlastnú kozmetickú spoločnosť, ktorá sa sústredila práve na produkty pre problematickú pokožku vlasov a chemicky poškodené vlasy hollywoodskych hviezd. Veľmi rýchlo sa jej produkty stali najpopulárnejšími v celej Californii a neskôr aj celých Spojených Štátoch Amerických. Produkty Redken sú veľmi šetrné a zároveň veľmi účinné. Dnes patrí profesionálna kozmetika Redken k najobľúbenejším značkám vlasovej starostlivosti už vo viac ako 50 krajinách sveta.