Prečo práve Rehavit Hand Cream 100 ml?
Trápi vás suchá popraskaná pokožka na rukách? Pociťujete nepríjemné pnutie a svrbenie pokožky? Najčastejším javom suchej popraskanej kože je časté umývanie rúk, manipulácia s agresívnymi umývacími prípravkami, chemickými látkami alebo zmena klímy. Pretože ruky sú našou vizitkou, je potreba o ne dbať a starať sa. Regeneračný balzam na ruky Rehavit Hand Cream osviežuje, zvláčňuje a zjemňuje suchú pokožku našich rukách, ale aj najsuchších miest na tele ako sú lakte alebo päty. Obsiahnutý olej z medovky lekárskej pomáha regenerovať a vyživovať suchú namáhanú pokožku tela. Balzam na ruky Rehavit Hand Cream je tiež vhodný po apliakci dezinfekčných prípravkov, opakovanom umývaní rúk i po dlhodobom nosení latexových alebo vinylových rukavíc. Balzam na ruky Rehavit Hand Cream vytvára na pokožke príjemný neviditeľný film, ktorý ju chráni pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje optimálne množstvo tuku, preto sa veľmi dobre do pokožky vstrebáva a nezanecháva po sebe mastné stopy. Balzam na ruky Rehavit Hand Cream neobsahuje parabény, silikóny, hliníkové soli, mikroplastu a syntetické vonné látky, ktoré by mohli pokožku dráždiť.

Medovka lekárska: Má ukľudňujúci účinok a veľmi dobré regeneračné a vyživujúce vlastnosti.
Jedinečné vlastnosti:
  • Hydratuje a vyživuje pokožku,
  • má zjemňujúci a zvláčňujúci účinok,
  • upokojuje podráždenú pokožku,
  • má príjemnú vôňu medovky lekárskej,
  • ľahko sa rozotiera,
  • nezanecháva na pokožke mastný film,
  • vhodný pre namáhanú suchú pokožku tela.
Ako použiť Rehavit Hand Cream 100 ml?
Malé množstvo balzamu na ruky Rehavit Hand Cream vo veľkosti zrnka hrášku vmasírujte na suché miesta pokožky a nechajte vstrebať. V prípade potreby opakujte kedykoľvek počas dňa.
PRO TIP:
Balzam na ruky Rehavit Hand Cream môžete aplikovať nielen ako krém na ruky, ale aj ako krém po opaľovaní, pleťový alebo telový krém.
Složení produktu Rehavit Hand Cream 100 ml
Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palimitic Acid, Sodium Stearate, Glyceryl Stearate, PEG4 Rapeseedamide, Caprylyl Glycol, Dipropylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Cymbopogon Winteranus Herb Oil, Melissa Oficinalis Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Geraniol, Citronellol, Limonene, Lanillool, Eugenol, Citral.

Výroba produktov značky Reha Cosmetics vychádza z viac ako 100 rokov starých receptúr a herbárov. Prebieha v manufaktúrnych podmienkach neďaleko Prahy, kde je kladený veľký dôraz na minimálny obsah ingrediencií vo výrobkoch, na kvalitu ingrediencií, ich dobrú kožnú znášanlivosť, šetrnosť k vonkajšiemu prostrediu, dodržiavanie pôvodných technologických postupov pri zahrievaní, zlievaní, miešaní, emulziách.