Prečo práve Revlon Professional Pro You The Fixer Mask 500 ml?
Strata lesku, rozštiepené končeky, zníženie kvality vlasov a celkovo oslabené, unavené vlasy. To sú prejavy slabých, poškodených vlasov, ktoré bývajú často následkom denného fénovania, stylingu a farbenia vlasov.

Maska na vlasy Revlon Professional Pro You The Fixer Mask hĺbkovo regeneruje poškodené dĺžky vlasov a dodáva im uhladený vzhľad. Eliminuje elektrizovanie a nevzhľadné poletovanie vlasov, a okamžite navracia poddajnosť a zamatovo hebký vzhľad.

Vyskúšajte túto maximálne výživnú, regeneračnú masku na vlasy a navráťte svojim vlasom žiarivý lesk a zamatovú hebkosť.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje a vyživuje poškodené vlasy,
  • eliminuje rozštiepené končeky,
  • uľahčuje úpravu vlasov,
  • dodáva zamatovú hebkosť a lesk,
  • navracia stratenú vitalitu a krásu.
Ako použiť Revlon Professional Pre You The Fixer Repair Mask 500 ml?
Masku Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Mask aplikujte na umyté, uterákom vysušené dĺžky vlasov, nechajte 3-5 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. Masku používajte ideálne 1-2x týždenne.
Zloženie Revlon Professional Pro You The Fixer Repair Mask 500 ml
Aqua, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Glycerin, Cetrimonium Chloride, C 12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Ceteareth-20, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropylgluconamide(and)Hydroxypropylammonium Gluconate, Isopropyl Alcohol, Keratin Amino Acids, PEG-150 Distearate, Panthenol, Polyquaternium-10, Polysorbate 60, Parfum, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Triethanolamine, Benzophenone-4, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol.
Revlon Professional je španielska značka so sídlom v Barcelone, ktorá pre výrobu svojich profesionálnych produktov využíva tie najmodernejšie technológie. Už od roku 1930 Revlon budí pozornosť na poli starostlivosti o krásu odvážnymi farbami, extravagantným stylingom a v neposlednom rade populárnymi vlasovými prípravkami. Revlon, ako jedna z popredných značiek pre starostlivosť o vlasy, ponúka širokú škálu ošetrujúcich prípravkov, farieb i šampónov, vďaka ktorým môže každý docieliť krásnych vlasov a jedinečného účesu. Ich profesionálne vlasové prípravky sú vytvorené z bohatých aktívnych látok k hydratácii, vyživovaní a oprave vašich poškodených vlasov. Nehovoriac o bohatstve sviežich tónov farieb, vďaka ktorým budú vlasy vašich klientov vyzerať sýtejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým! Od ikonického radu Uniq One ??Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pre každý typ vlasov. Výrobky Revlon Professional ctia vysokú kvalitú a dostupné ceny. A dnes sa používajú v tých najlepších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.