Varianty produktu

Prečo práve Schwarzkopf Professional Essensity Permanent Colour 60 ml?

Permanentná bezamoniaková farba na vlasy s 100% krytím na olejovej šetrnej báze. Farba ESSENSITY predstavuje jedinú bezamoniakovú farbu, ktorá exkluzívne využíva olejov rastlinného pôvodu ako v oxidante, tak vo farbiacom kréme pre výrazne posilnený farbiaci a ošetrujúci výkon. Spoločne so zmesou prestavaných farebných pigmentov prináša nádherné a prirodzené farebné výsledky. Táto farba na vlasy má predovšetkým nasledujúce výhody:

- Prirodzene žiarivá dlhotrvajúca farba

- Krytie bielych vlasov až do 100%

- Zosvetlenie až o 4 tóny

- Stabilizuje štruktúru vlasu

- Pomáha chrániť vlasy pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostrediaTechnológia:

- Zloženie s technológiou Phytolipid podporuje znovu vystavanie vlasových lipidov a zlepšuje farebný výsledok

- Obsahuje 90 % látok prírodného pôvodu a bio esencie z oleja z hroznových semien

- Bez amoniaku, parfumácie, silikónov, parafínov a minerálnych olejovPoužitie:

Pred použitím vlasy neumývajte. Nanášajte zmes na suché vlasy. Pri farební noste ochranné rukavice.

Zmiešajte farbu na vlasy Essensity s olejovým vyvíjačom Essensity v pomere 1 : 1 (napr. 60 ml farby + 60 ml vyvíjača). U odtieňov 10- zmiešajte farbu na vlasy Essensity s olejovým vyvíjačom Essensity v pomere 1 : 2 (napr. 60 ml farby + 120 ml vyvíjača).Voľba vyvíjača:

- 2,5 % / 8 Vol. - Farbenie tón v tón, farbenie na tmavší odtieň

- 5,5 % / 18 Vol. - Zosvetlenie až o 2 tóny, odtiene Fashion & Cover (-50, -60, -70, -80), krytie bielych vlasov prírodnými odtieňmi do odtieňa 9

- 8,5 % / 28 Vol. - Zosvetlenie až o 3 tóny, odtiene Natur +

- 11,5 % / 38 Vol. - Zosvetlenie až o 4 tóny (odtiene 10-)Nanášanie:

- Prvé farbenie - najskôr naneste do dĺžok a na končeky (nechajte pôsobiť 10-15 minút), potom naneste ku korienkom (nechajte spolu pôsobiť ďalších 30-45 minút).

- Farbenie odrastov - najskôr naneste k odrastom (nechajte pôsobiť 20 minút), ak je to potrebné naneste potom do dĺžok a ku končekom, odtiene 10- nanášajte len k odrastom (celková doba pôsobenia 35-40 minút).

- U vlasov s podielom bielych vlasov 50-100% je doba pôsobenia vždy 45 minút. Pri farbení nepoužívajte dodatočné teplo.Oplachovanie: pridajte do vlasov trochu teplej vody a vlasy naemulgujte. Vlasy starostlivo oplachujte vlažnou vodou, až kým nie je odtekajúca voda čistá. Vlasy umyte šampónom Essensity a na záver vlasy ošetrite kondicionérom Essensity.Upozornenie: pre aplikáciu farby je potrebný olejový vyvíjač Schwarzkopf Igora Royal Oil Developer, ktorý predávame zvlášť.


Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.