Prečo práve Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect Treatment Cream 150 ml?

Intenzívna vlasová maska pre ochranu vlasov Schwarzkopf BC Bonacure Sun Protect pre ochranu vlasov, ktoré boli vystavené intenzívnemu slnečnému žiareniu. Chráni vlasy pred UVA / UVB žiarením a proti voľným radikálom. Zároveň zabraňuje blednutiu farby. Obsahuje Monoi olej, ktorý vlasy vyživuje a upokojuje. Zanecháva vlasy lesklé a zdravé. Vhodná pre vlasy, ktoré sú vystavované slnečnému žiareniu.Antioxidant:

Pôsobí proti škodlivým voľným radikálom, ktoré vznikajú vplyvom slnečného žiarenia a vonkajších vplyvov.Hydratačný komplex z palmového oleja:

Palmový olej a pantenol dodáva slnkom namáhaným vlasov nevyhnutnú hydratáciu.Katiónové polyméry:

Kladne nabité ošetrujúce zložky, ktoré sa za pomoci iónov viažu na vlasy a vytvárajú ochranný ošetrujúci štít podobný magnetu.Technológia Amino Cell Rebuild:

Preniká hlboko do vlasu a obnovuje jeho vnútornú bunkovú štruktúru.Použitie: aplikujte potrebné do umytých, uterákom vysušených vlasov. Nechajte pôsobiť 3 - 5 min a potom dobre opláchnite.


Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.