Varianty produktu

Prečo práve Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask 500 ml?
Vyjadrite svoju osobnosť a oživte svoje nevýrazné vlasy hravými farbami. Nekonečné možnosti farieb, ktoré zaženú nudu a fádnosť všedných dní. Farbiace masky Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask umožňujú farbenie a tónovanie vlasov bez poškodenia, zamaskujú odrasty a oživia odtiene už farbených vlasov. Semi-permanentný tónovací systém Chroma ID uchováva farbu vlasov sýtou a žiarivú po dlhú dobu a zároveň dodáva vlasom intenzívnu starostlivosť a hydratáciu.

Unikátny komplex Bonding Technology zvyšuje a posilňuje prirodzenú štruktúru vnútri vlasového vlákna, tým vlasy zostávajú silné a odolné voči poškodeniu či lámaniu, zatiaľ čo technológia Law Salt umožňuje ľahšie preniknutie farebných pigmentov dovnútra vlasov a maximalizuje farebný výsledok. Masky obsahujú keratín a pantenol, ktoré poskytujú hĺbkovú starostlivosť a uzatvárajú vonkajšiu kutikulu pre ochranu vlasov a zlepšenie ich kvality.

Farbiace masky Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask vydržia vo vlasoch až 12 umytí a ponúkajú pestrú škálu farieb, ktoré je možné vzájomne miešať a umožňujú vytvorenie sýte či pastelové farby. Masky sú vhodné pre zosvetlené, farbené i prírodné vlasy, neutralizujú mosadzné tóny, osviežujú mdlú farbu vo vlasoch, maskujú odrasty a sú vhodné pre korekciu farby.

Bonding Technology: Posilňuje prirodzenú štruktúru vnútri vlasového vlákna, tým vlasy zostávajú silné a odolné voči poškodeniu či lámaniu.

Law Salt Technology: Umožňuje ľahšie preniknutie farebných pigmentov dovnútra vlasov a maximalizuje farebný výsledok.

Keratín a pantenol: Poskytujú hĺbkovú starostlivosť a uzatvárajú vonkajšiu kutikuly pre ochranu vlasov a zlepšenie ich kvality.
Jedinečné vlastnosti:
  • Tónovacie farbiace masky na vlasy,
  • výrazné farby pre kreatívne tónovanie vlasov,
  • intenzívnej či pastelové tóny
  • semi-permanentný tónovací systém pre šetrné farbenie vlasov,
  • osviežuje farbu vo vlasoch a umožňuje šetrnú korekciu farby,
  • neutralizuje mosadzné tóny a maskuje odrasty,
  • nepoškodzuje vlasy a vydrží až 12 umytí,
  • čísla zodpovedajú číslovanie farieb Igora,
  • vhodné pre zosvetlené, farbené i prírodné vlasy.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask 500 ml?
Masku Schwarzkopf Professional Chroma ID Clear Bonding Mask rovnomerne naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy po celej ich dĺžke. Nechajte pôsobiť 5-10 minút a dôkladne opláchnite. Pri kombinácii s farebnou maskou udržujte vizuálnu kontrolu farby.
Zloženie Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Mask 500 ml
Aqua (Water, Eau) - Cetearyl Alcohol - Coconut Alcohol - Cocamidopropyl Betaine - Ceteareth-20 – Dimethicone – Methylparaben - Parfum (Fragrance) - Hydrolyzed Keratin - Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin - Polyquaternium-6 - Sclerocarya Birrea Seed Oil – Propylparaben – Panthenol - Etidronic Acid - Hexyl Cinnamal - Citric Acid - Magnesium Chloride – Ethanolamine – Linalool – Limonene - Laureth-23 - Laureth-4 - Alpha-Isomethyl Ionone - Benzyl Alcohol - Sodium Chloride - Sodium Sulfate
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.