Prečo práve Sebastian Seb Man The Purist Shampoo 250 ml?

Jemný čistiaci šampón s krémovou konzistenciou veľmi šetrne, ale za to efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlasov a navracia im prirodzenú krásu. Šampón je obohatený o extrakt z guarany, ktorý posilňuje vlasové korienky a dodáva vlasom pevnosť a lesk.Vlastnosti:
  • Šetrne umýva vlasy a čistí pokožku hlavy,

  • intenzívne vyživuje a hydratuje,

  • dodáva vlasom lesk,

  • zvyšuje pevnosť a posilňuje vlasy,

  • vhodný pre všetky typy vlasov.Použitie:Naneste primerané množstvo šampónu na mokré vlasy, napeňte a dôkladne opláchnite. Šampón možno používať denne. Odporúčame používať v kombinácii s ostatnými prípravkami radu Seb Man.


Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Sebastian Professional je považovaná za jednu z najpoužívanejších kozmetických značiek Hollywoodskych celebrít. Vznikla v šesťdesiatych rokoch v období najväčšieho experimentovania, divokého životného štýlu, kreativity a s tým spojeného nebojácneho stylingu. Rozvíjajúca sa značka Sebastian Professional čoskoro uchvátila kadernícke salóny po celom svete. A to všetko bolo spôsobené predovšetkým produkciou jedinečných a dokonalých výrobkov, ktoré naplnili priania každého zákazníka. Sebastian Professional ponúka salónne produkty vrátane šampónov a kondicionérov, gélov, leskov a farieb na vlasy.