Prečo práve Selective Professional Alpha Keratin 2 Taming Fluid 500 ml?

Selective Professional Alpha Keratín 2 Taming Fluid je špecifický prípravok, ktorý odstraňuje krepatenie vlasov a upravuje ich tvar. Produkt možno použiť ako na prírodné na farbené vlasy. Tento produkt reštrukturalizuje vlasy, zanecháva ich lesklé, hodvábne a poddajné a navyše ich hydratuje.

Fision Kera VEG18 – napodobňuje a kopíruje funkcie a vlastnosti keratínu prirodzene prítomného vo vlasoch.

Kyselina glyoxalová – aktivuje žehliaci účinok prípravku. Vlasy zanecháva reštrukturalizované, silné a plné nového života.

Hodvábne proteíny – má hydratačné a ochranné vlastnosti.

Jedinečné vlastnosti:

  • Odstraňuje krepovatenie vlasov,
  • reštrukturalizuje vlasy,
  • zanecháva vlasy lesklé, hodvábne a poddajné,
  • hydratuje vlasy,
  • pH 1,5 – 2.

Ako použiť Selective Professional Alpha Keratín 2 Taming Fluid 500 ml?

Najprv vlasy umyte šampón Selective Professional Alpha 1 Keratín Pre-Treatment Shampoo. Proces dvakrát zopakujte. Následne vlasy rozčešte a pokračujte v sušení – prírodné vlasy vysušte na 100%, ošetrené alebo citlivé vlasy vysušte na 80%. Potom použite približne 50-100 g produktu v závislosti od typu a množstva vlasov. Rozdeľte vlasy na 4 časti. V rukaviciach rozotrite Selective Professional Alpha Keratín 2 Taming Fluid prameň po prameni pomocou kefy. Masírujte, aby ste uľahčili prenikanie. Rozotrite hrebeňom s jemnými zubami po dĺžkach a končekoch, neaplikujte na pokožku. Prikryte termo fóliou. Nechajte pôsobiť 20 až 25 minút. Bez oplachovania vysušte fénom a plochou kefou. Na vyrovnanie si vezmite tenké pramienky, cca 0,5 cm hrubé. Prejdite 8 až 10-krát žehličkou na 200 ° -220 ° C, začnite pri korienkoch. Pri vysoko citlivých vlasoch neprekračujte 200°. Po vyrovnaní vlasy dôkladne opláchnite vodou. Pokiaľ je na konci procesu nutné vlasy umyť šampónom, použite iba šampón Selective Professional Alpha Keratin Shampoo. Nakoniec použite Selective Professional Alpha Keratín 3 Conditioning Mask. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút. Dôkladne opláchnite a pokračujte fénovaním.

Upozornenie:

  • Len na profesionálne použitie.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.