Prečo práve Selective Professional Alpha Keratin 3 Conditioning Mask 500 ml?

Selective Professional Alpha Keratín 3 Conditioning Mask je ideálnou voľbou na predĺženie kozmetických účinkov a to aj z pohodlia domova. Maska dodá vlasom vitalitu a lesk a uhladzuje a zjemňuje každý prameň vlasov. Tento produkt navyše maximálne vlasy vyživuje bez pocitu zaťaženia a chráni vlasy pred vonkajším poškodením.

Fision Kera VEG18 – napodobňuje a kopíruje funkcie a vlastnosti keratínu prirodzene prítomného vo vlasoch.

Andiroba olej - je bohatý na omega 6 a omega 9 mastné kyseliny, má zvláčňujúce účinky na vlasové vlákno.

Jedinečné vlastnosti:

  • Predlžuje kozmetické účinky,
  • dodá vlasom vitalitu a lesk,
  • maximálne vlasy vyživuje,
  • chráni vlasy pred vonkajším poškodením,
  • pH 3 – 4,5.

Ako použiť Selective Professional Alpha Keratín 3 Conditioning Mask 500 ml?

V salóne: Po dokončení narovnávania opláchnite vlasy veľkým množstvom vody a naneste masku na uterákom vysušené vlasy. Rovnomerne ich prečešte. Nechajte pôsobiť 3-5 minút, potom dôkladne opláchnite a pokračujte vo fénovaní.

Doma: Masku naneste na mokré vlasy, ktoré boli predtým umyté Selective Professional Alpha Keratín Shampoo. Rovnomerne rozotrite a prečešte. Nechajte pôsobiť 3-5 minút; potom dôkladne opláchnite a pokračujte vo fénovaní.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.