Prečo práve Selective Professional BeBlond Super Lamellar Treatment 300 ml?

Selective Professional BeBlond Super Lamellar Treatment je ideálnou voľbou pre blond, zosvetlené a šedivé vlasy. Táto starostlivosť reštrukturalizuje a posilňuje vlasy a dodáva im textúru a objem. Starostlivosť vlasy hydratuje bez akéhokoľvek zaťaženia a zanecháva vo vlasoch zrkadlový lesk a hodvábnu jemnosť. Vďaka oleju z jablčných semienok táto starostlivosť obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru a bojuje proti bunkovému starnutiu. Zloženie je obohatené o ďalšie aktívne zložky ako je jablkový pektín a rastlinný keratín, ktoré majú na vlasy blahodárne účinky.

Jedinečné vlastnosti:

  • Reštrukturalizuje a posilňuje vlasy,
  • dodáva vlasom textúru a objem,
  • hydratuje a vyživuje vlasy,
  • zanecháva vo vlasoch zrkadlový lesk,
  • bojuje proti bunkovému starnutiu vlasov,
  • nezaťažuje.

Ako použiť Selective Professional BeBlond Super Lamellar Treatment 300 ml?

Starostlivosť pred použitím pretrepte. Následne starostlivosť aplikujte na vopred umyté vlhké vlasy. Rozotrite prípravok po celej dĺžke a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút. Opláchnite a pokračujte vo fénovaní a stylingu.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.