Prečo práve Selective Professional No Yellow Conditioner 275 ml?

Kondicionér pre blond, zosvetlené a sivé vlasy Selective Professional No Yellow Conditioner neutralizuje nežiaduce žltooranžové tóny a zvýrazňuje studené odlesky. Tento kondicionér chráni vlasové vlákno a zanecháva vlasy pevné, pružné a lesklé. Kondicionér navyše vytvára na vlasoch ochranný film, ktorý uľahčuje fénovanie, hydratuje, rozjasňuje a zlepšuje štruktúru blond. Obsiahnutý vitamín E chráni vlasy a pokožku hlavy pred nadmerným teplom a vysušením a posilňuje vlasovú stonku. Zloženie je obohatené o ďalšie aktívne látky ako sú neutralizačné pigmenty, extrakt z fialky, proteínový komplex a mnohé ďalšie.

Jedinečné vlastnosti:

  • Neutralizuje nežiaduce žltooranžové tóny,
  • zvýrazňuje studené odlesky,
  • chráni vlasové vlákno,
  • zanecháva vlasy pevné, pružné a lesklé,
  • hydratuje a rozjasňuje.

Ako použiť Selective Professional No Yellow Conditioner 275 ml?

Po umytí vlasov šampónom No Yellow aplikujte na vlhké vlasy kondicionér a vlasy rozčešte, aby sa lepšie rozprestrel. Nechajte pôsobiť 3-5 minút: 1-3 minúty pre prírodné blond alebo biele vlasy, 5 minút pre odfarbené a melírované vlasy. Potom vlasy dôkladne opláchnite a prejdite na úpravu vlasov. Službu odporúčame zakončiť sprejom No Yellow.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.