Prečo práve Selective Professional No Yellow Shampoo 1000 ml?

Selective Professional No Yellow Shampoo 1000 ml neutralizuje nežiaduce žltooranžové tóny a zvýrazňuje studené odlesky. Napravuje vlasové vlákno, dodá vlasom silu a lesk, zlepšuje ich pevnosť a pružnosť. Jemne čistí a posilňuje poškodené vlasy, zároveň blond vlasy rozjasní a zlepší ich štruktúru.

Anti-fanding - predlžuje životnosť, zlepšuje intenzitu farby, zabraňuje vymývaniu

Neutralizujúce pigmenty - fialové a modré pigmenty, ktoré neutralizujú žltooranžové odlesky a zároveň zvýrazňujú studené odlesky a zlepšujú štruktúru blond vlasov.

Jedinečné vlastnosti:

  • Neutralizuje nežiaduce žltooranžové tóny,
  • zvýrazňuje studené odlesky,
  • dodá vlasom silu a lesk,
  • napravuje vlasové vlákno,
  • zanecháva vlasy pružné a pevné.

Ako použiť Selective Professional No Yellow Shampoo 1000 ml?

Šampón naneste na navlhčenú pokožku hlavy. Následne vmasírujte prípravok do vlasov a nechajte pôsobiť: 1-3 minúty na odfarbené, prírodné blond a biele vlasy, 5 minút na zosvetlené a odfarbené vlasy. Potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte. Prípravok používajte v súčinnosti s kondicionérom No Yellow a sprejom No Yellow.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.