Prečo práve Selective Professional ONcare Refill Mousse 200 ml?

Skoncujte raz a navždy s mladými a poškodenými vlasmi bez života. Pena pre jemné alebo preriedené vlasy Selective Professional ONcare Refill Mousse dodáva vlasom výplňový efekt a zabraňuje ich lámaniu. Pena navyše uľahčuje rozčesávanie vlasov, dodáva im potrebnú pružnosť a posilňuje, spevňuje a zhusťuje vlasy. Vlasy sú po použití peny vitálne, vzdušné, vyživené a lesklé.

Ľanové semienko – dodáva vlasom pružnosť vďaka funkcii mastných kyselín Omega 3, ktoré vlasy hydratujú a posilňujú, pôsobia na vlasovú stonku a zabraňujú jeho lámaniu.

Fytokeratín konope a ryže - je bohatý na živiny, spevňuje štruktúru vlasov, zlepšujú ich pružnosť a pomáhajú obnovovať lámavé vlasy.

Jedinečné vlastnosti:

  • Dodáva vlasom výplňový efekt,
  • posilňuje, spevňuje a zhusťuje vlasy,
  • dodáva vlasom pružnosť,
  • zabraňuje lámaniu vlasov,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov,
  • zanecháva vlasy lesklé a vitálne.

Ako použiť Selective Professional ONcare Refill Mousse 200 ml?

Pred použitím produkt dôkladne pretrepte. Následne produkt nastriekajte rovnomerne na umyté a uterákom vysušené vlasy a vlasy prečešte. Nechajte pôsobiť iba 30 sekúnd. Na záver vlasy dôkladne opláchnite vlažnou vodou a prejdite k stylingu.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.