Prečo práve Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush Navy & Sky Blue Small Size?
Spoločnosť Tangle Teezer a ich ikonické kefy na vlasy všetci poznáme, ale teraz táto značka z Veľkej Británie zamerala svoju pozornosť na našich štvornohých kamarátov a vyvinula nový rad Pet Teezer vyčesávacie kefy pre psov.

Jemná srsť psov si zaslúži pozornosť a vhodnú starostlivosť. Pre ľahké rozčesávanie bez veľkého ťahania a bez bolesti, to sú kefy Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush. Unikátna patentovaná technológia dvojstupňových zubov zaistí dokonalé rozčesanie aj tých najsilnejšie zamotaných chumáčov chlpov. Dlhšie štetiny dosiahnu až na druhú vrstvu srsti, dokonale ju rozčešú a odstráni nečistoty z chlpov. Kratšie štetiny zachytávajú voľné chlpy a zanechajú srsť hladkú a lesklú. Vďaka polymérnym štetinám je kefovanie bezbolestné a bez podráždenia pokožky.

Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush Navy & Sky Blue Small Size menšia veľkosť kefy je vhodná pre menšie rasy alebo šteňatá s hustou a dlhšou srsťou. Mierne tuhšie štetiny sa dostanú až k pokožke a ľahko rozčešú zmotané chumáče dlhších chlpov rýchlo a bez ťahania. Ergonomický tvar kefy uľahčí držanie v ruke a zaistí pohodlné česanie. Môžete použiť na suchú aj mokrú srsť. Doprajte svojim psím kamarátom najlepšiu starostlivosť a česanie bez bolesti, budú vám vďační a ich srsť bude krásne hladká s vysokým leskom.

Patentovaná technológia: Dvojstupňové štetiny zabezpečia dokonalé rozčesávanie aj tých najsilnejšie zmotaných chumáčov chlpov.

Polymérne štetiny: Umožňuje kefovanie bez podráždenia pokožky a bez bolesti.

Ergonomický tvar: Uľahčuje držanie kefy v ruke a zaistí pohodlné česanie.

Typ srsti: Vhodný pre hustú a dlhšiu psiu srsť a pre menšie rasy napríklad: Pomerian, Čau-čau, Papillon alebo šteňatá väčších psov ako Nemecký ovčiak, Anglický ovčiak, Border kólia, Zlatý retriever, Sibírsky husky, Labrador.
Jedinečné vlastnosti:
 • Vyčesávacia kefa pre psov,
 • vhodná pre silnú, hustú a dlhšia srsť,
 • vhodná pre menšie rasy alebo šteňatá,
 • kefa vo svetle a tmavo modrej farbe,
 • vhodná pre suché i mokré česanie,
 • rozčesávanie srsti bez bolesti a bez podráždenia pokožky,
 • rozčeše aj tie najsilnejšie zmotané chumáče chlpov,
 • zanechá psiu srsť krásne hladkú a lesklú.
Ako použiť Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush Navy & Sky Blue Small Size?
Kefu Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush Navy & Sky Blue Small Size možno použiť na mokrú i suchú srsť. Jemnými, krátkymi ťahmi odstránite chumáče chlpov a nečistoty. Citlivé oblasti češte jemne končekmi zubov, kým sa nezačnú chumáče chlpov oddeľovať.

Pro tip:

Psiu srsť pravidelne prečesávajte a ošetrujte, predídete silným, zamotaným chumáčom chlpov a podráždenie pokožky, zároveň dostanete pĺznutie chlpov pod kontrolu. Srsť bude dokonale hladká a lesklá.
Ako sa správne starať o kefa Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush Navy & Sky Blue Small Size?
 • Po kefovaní odstráňte všetky chlpy a nečistoty z kefy.
 • Pre odstránenie všetkých nečistôt použite mydlovú vodu.
 • Kefu vždy odkladajte zubami hore, aby ste sa vyhli ich zbytočnej deformácii.
Tangle Teezer je svetovo preslávená značka vlasových kief vynájdená bývalým vlasovým kaderníkom Shaunom P. Farebná, ikonická a inovatívna. To je značka, ktorá sa za posledných desať rokov od uvedenia na trh stala jednou z najslávnejších vo všetkých kútoch sveta. Kefy sú navrhnuté tak, aby hladko kĺzali vašimi vlasmi a odstraňovali uzlíky bez ťahania, takže si môžete vychutnať každé česanie bez bolesti. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, ale zvlášť ideálne pre krehké alebo farebne ošetrené vlasy. Nielen, že sú skvelé pre každodenné česanie, ale môžu byť tiež použité k masáži vašej pokožky hlavy a rovnomernému rozloženiu vlasov, vďaka čomu sú mimoriadne univerzálne. Tangle Teezer, milovaný kaderníkmi a používaný v profesionálnych salónoch, je možné použiť na prírodné i syntetické vlasy. Budete si hovoriť, ako ste niekedy dokázali žiť bez neho!