Prečo práve Valera Professional Absolut Zero Professional Compact Clipper?
Pánsky zastrihávač vlasov Valera Professional Absolut Zero Professional Compact Clipper umožní vytvoriť dokonalé zastrihnutie vlasov a chĺpkov na tele. Z pohodlia domova môžete vytvoriť váš vysnívaný účes a to s maximálnou presnosťou. Zastrihávač Valera sa tak stane skvelým pomocníkom každého muža, ktorý dbá o svoj vzhľad.

Zastrihávač má výkonný profesionálny motor pre dlhodobé používanie, bezdrôtovú nabíjačku a čepele z japonskej ocele na presné zastrihnutie vlasov. Zastrihávač disponuje tromi nádstavcami s výškou strihu 1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm, nabíjacou stanicou, čistiacou kefkou a mazacím olejčekom.

Technické parametre:

Šírka hlavice 42 mm,
výška strihu 0,1 mm,
LED indikátor nabíjania,
prevádzka – akumulátorová aj sieťová,
výška strihu 1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm
vyrobený v čiernej farbe.

Balenie obsahuje:

3 hrebeňové nadstavce
čistiaca kefka
mazací olej
nabíjací kábel
Jedinečné vlastnosti:
  • Zastrihávač na vlasy a chlpy na tele,
  • disponuje čepeľou z japonskej ocele,
  • zaručuje presné zastrihnutie vlasov,
  • doba prevádzky pri plnom nabití až 120 minút,
  • možno použiť aj zapojením do siete,
  • doba nabíjania 90 minút,
  • vhodný na profesionálne aj domáce použitie.
Správna údržba zastrihávača Valera Professional Absolut Zero Professional Compact Clipper?
Základom toho, aby vám zastrihávač vlasov vydržal čo najdlhšie a zaistili ste si jeho bezproblémový chod, je nutné sa o neho pravidelne starať.

Dôležité je pravidelné čistenie. Po strihaní vlasov zložte celú hlavicu a oprášte ju. Nezabúdajte dôkladne kefkou vyčistiť aj vnútro strojčeka od všetkých chĺpkov a vlasov.
Pravidelne olejujte strihacie čepele. Mazanie a starostlivosť o strihaciu hlavicu znižuje trenie, vývoj tepla a opotrebenie. Mazací olejček je súčasťou balenia. Pokiaľ je hlavica otupená, odporúčame jej výmenu alebo brúsenie. Údržba a správne používanie strojčeka má tiež veľký vplyv na ostrosť strihacej hlavice.
Aby ste sa vyhli problémom s nízkou kapacitou akumulátora, odporúčame strojček nabíjať iba po dobu nevyhnutnú na nabíjanie. Nenechávajte preto strojček pripojený k elektrickej sieti aj po jeho nabití.
Pre manipuláciu so zastrihávačom vlasov sa držte daných pokynov v priloženom návode. Určené pre profesionálnych kaderníkov a aj na domáce používanie.
Švajčiarska značka Valera je už od roku 1955 jedným z popredných výrobcov luxusných fénov. Ich produkty sa môžu pýšiť funkciami ako je vstavaná ionizácia, odnímateľné kovové filtre a tiež patentovaná technológia Rotocord zabraňujúca splietaniu kábla. Pri vývoji a výrobe stylingových pomôcok sú prioritou značky Valera predovšetkým zdravie a vzhľad vlasov. Svoje znalosti získava vďaka spolupráci so svetovými vlasovými stylistmi, odborníkmi z univerzitných kliník a v neposlednom rade aj vďaka načúvaniu potrebám a prianiam samotných kaderníkov. Fény Valera so Silent systémom sú tvorené špeciálnou konštrukciou, ktorá absorbuje vysoký zvuk fénu a spoločne s prívodným filtrom sa stará o to, že fény Valera patria k najtichším na trhu