Prečo práve Valera Professional X-Master Professional Hair Clipper Set?
Profesionálny strojček na vlasy Valera Professional X-Master Professional Hair Clipper Set bol špeciálne navrhnutý na presné a hladké zastrihnutie vlasov. Strojček ponúka mimoriadne čepele z japonskej ocele s diamantovým výbrusom, výdržou až 100 minút neprerušovanej prevádzky a praktický stojan, ktorý slúži aj ako nabíjačka. Dĺžka nabíjania strojčeka je 90 minút. Univerzálne napätie 100 -240 V, je tak možné použiť kdekoľvek na cestách.

Profesionálny strojček na vlasy Valer Professional X-Master Professional Hair Clipper Set je určený pre všetkých kaderníkov, stylistov a barber shopov, kde je kladený dôraz na špičkové a profesionálne produkty.

Technické parametre:

Šírka čepele 46 mm,
páčka na nastavenie výšky strihu,
hmotnosť 264 g,
univerzálne napätie,
minimálna dĺžka strihu 0,8 mm,
max. dĺžka strihu 20 mm,
5 hrebeňových nadstavcov (4 mm, 8 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm),
vyrobený v striebornej farbe.

Balenie obsahuje:

5 hrebeňových nadstavcov
čistiaca kefka
mazací olej
nabíjací kábel 3 m,
nabíjacia základňa (stojanček)
Jedinečné vlastnosti:
  • Profesionálny strojček na strihanie vlasov,
  • disponuje čepeľou z japonskej ocele,
  • zaručuje presné zastrihnutie vlasov,
  • doba prevádzky pri plnom nabití 100 minút,
  • možno použiť aj zapojením do siete,
  • doba nabíjania 90 minút,
  • určený na profesionálne použitie.
Správna údržba zastrihávača Valera Professional X-Master Professional Hair Clipper Set?
Základom toho, aby vám zastrihávač vlasov vydržal čo najdlhšie a zaistili ste si jeho bezproblémový chod, je nutné sa o neho pravidelne starať.

Dôležité je pravidelné čistenie. Po strihaní vlasov zložte celú hlavicu a oprášte ju. Nezabúdajte dôkladne kefkou vyčistiť aj vnútro strojčeka od všetkých chĺpkov a vlasov.

Pravidelne olejujte strihacie čepele. Mazanie a starostlivosť o strihaciu hlavicu znižuje trenie, vývoj tepla a opotrebenie. Mazací olejček je súčasťou balenia. Pokiaľ je hlavica otupená, odporúčame jej výmenu alebo brúsenie. Údržba a správne používanie strojčeka má tiež veľký vplyv na ostrosť strihacej hlavice.
Švajčiarska značka Valera je už od roku 1955 jedným z popredných výrobcov luxusných fénov. Ich produkty sa môžu pýšiť funkciami ako je vstavaná ionizácia, odnímateľné kovové filtre a tiež patentovaná technológia Rotocord zabraňujúca splietaniu kábla. Pri vývoji a výrobe stylingových pomôcok sú prioritou značky Valera predovšetkým zdravie a vzhľad vlasov. Svoje znalosti získava vďaka spolupráci so svetovými vlasovými stylistmi, odborníkmi z univerzitných kliník a v neposlednom rade aj vďaka načúvaniu potrebám a prianiam samotných kaderníkov. Fény Valera so Silent systémom sú tvorené špeciálnou konštrukciou, ktorá absorbuje vysoký zvuk fénu a spoločne s prívodným filtrom sa stará o to, že fény Valera patria k najtichším na trhu