Prečo práve Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush TCP53?
Vytvorte dychberúci účes s bohatým objemom s ktorým očaríte svoje okolie. Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush má dierované hliníkové telo, ktoré umožní plynulý prietok teplého vzduchu pri fénovaní vlasov. Tým je zaistené rýchlejšie a ľahšie vysúšanie vlasov. Nylonové, antistatické štetiny zabraňujú elektrizovaniu vlasov počas stylingu vlasov, a zaistí tak jemnú a šetrnú starostlivosť o vaše vlasy. Ergonomická rukoväť zaistí maximálne pohodlie počas fénovania vlasov. Dodajte svojim vlasom bohatý objem a krásny účes. S okrúhlou kefou na vlasy Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush je to tak jednoduché.
Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje rýchle a jednoduché sušenie vlasov,
  • s kefou vytvoríte bohatý objem,
  • nylonové štetiny zabraňujú elektrizovaniu vlasov,
  • ergonomická rukoväť zaistí pohodlnú manipuláciu,
  • vytvoríte s ňou dychberúci účes s bohatým objemom,
  • priemer tela kefy je 53 mm,
  • vyrobená v elegantnom dizajne.
Ako použiť Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush TCP53?
Kefu na vlasy Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush používajte pri vysúšaní vlasov pomocou fénu. Ľahko a rýchlo s ňou vytvoríte účes s bohatým objemom. Kefa je vhodná pre profesionálne aj domáce používanie.
Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.