Hrebene a kefy

Kvalitná kefa na vlasy je základ správnej každodennej starostlivosti o vlasy. Nie je totiž kefa ako kefa, a dokonca aj hrebene na vlasy sa od seba môžu veľmi líšiť.

Na bezvavlasy.sk nájdete široký sortiment kief na vlasy, a to ako na domáce použitie, tak na profesionálne použitie v kaderníckom salóne. Vyberajte z radov obľúbených rozčesávacích kief na vlasy Tangle Teezer či už na suché vlasy, tak na mokré, v praktickom cestovnom balení, mini verziu, ale aj v limitovaných edíciách s veselými designmi. Tangle Teezer tiež ponúka jedinečné kefy na fúkanú, uhladzovanie vlasov pri stylingu a ich tupírovanie, a samozrejme nesmieme zabudnúť na ich preslávenú kefu na mokré vlasy - wet detangler.

U nás nájdete kefy aj od ďalších profesionálnych značiek ako je napríklad Olivia Garden. Potrebujete vlasy natočiť cez fúkaciu kefu? V tom prípade siahnite po revolučnej keramickej alebo termo kefe. Dávate prednosť uhladeným hodvábnym vlasom? Kefy so štetinami z diviaka alebo ich imitáciou sú pre vás tie pravé! Milujete prírodnú vlasovú kozmetiku a túžite po bambusových kefách na vlasy? Aj tie pre vás máme!

Hrebene na vlasy ponúkame ako klasické, tak pre zastrihávanie, zostrihávanie aj prestrihávanie vlasov. Tieto hrebene sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú vysokú odolnosť a životnosť, ako je napríklad ebonit a karbón. Nájdete v našom sortimente ale aj hrebene bambusové s antistatickým efektom.

Kategória

Celkom 560 produkty

Filtrovať