Prečo práve Olivia Garden Copper ProThermal Round & Fingerbrush Brush Set?
Profesionálne kefy na vlasy Olivia Garden Copper ProThermal Round & Fingerbrush Brush Set v praktickej sade pre konečnú úpravu vlasov. Sada obsahuje štyri druhy kief pre styling a jednoduché rozčesanie vlasov. Špeciálna konštrukcia kief, urýchľuje vysúšanie vlasov a nylonové štetiny eliminujú ich poletovanie a elektrizovanie. S týmito kefami vytvoríte dychberúce objemné účesy s ktorými očaríte svoje okolie.

Sada obsahuje:
1x Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush TCP33
1x Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush TCP43
1x Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden Copper ProThermal Round Brush TCP53
1x Stylingová kefa na vlasy Olivia Garden Copper Fingerbrush Combo Medium Brush CM0CP
Jedinečné vlastnosti:
  • Jednoduché a rýchle vysúšanie vlasov,
  • dodávajú účesu bohatý objem,
  • nylonové štetiny zabraňujú elektrizovaniu vlasov,
  • vyrobené v elegantnom dizajne,
  • ergonomická rukoväť pre pohodlnú manipuláciu.
Ako použiť Olivia Garden Copper ProThermal Round & Fingerbrush Brush Set?
Kefy používajte pri vysúšaní vlasov za pomoci fénu. Docielite tým tak ľahko a rýchlo objemného účesu. Kefy sú vhodné pre profesionálne i domáce používanie.
Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.