Prečo práve Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask 30 ml?
Farbené vlasy potrebujú maximálnu starostlivosť, a preto profesionálna značka Wella Professionals vyvinula vyživujúcu masku Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask špeciálne určenú pre jemné vlasy. Maska už po prvom použití viditeľne rozžiari farbu vašich vlasov, ochráni ju pred nežiaducim vyblednutím a vymývaním a dodá vlasom zamatovú hebkosť a žiarivý lesk. Maska na vlasy Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask je vyrobená v malom cestovnom balení, ktoré sa vojde do každej cestovnej tašky a tak si aj na dovolenke môžete dopriať vašu najobľúbenejšie vlasovú starostlivosť.
Jedinečné vlastnosti:
  • Vyživuje a hydratuje,
  • chráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním,
  • dodáva zamatovú hebkosť a lesk,
  • uľahčuje rozčesávanie,
  • nezaťažuje a nemastí vlasy,
  • vhodné pre jemné farbené vlasy.
Ako použiť Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask 30 ml?
Masku na vlasy Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask vo veľkosti mince aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy. nechajte pôsobiť 5 minút a potom dôkladne opláchnite vodou. Masku používajte 1-2x týždenne.
Zloženie produktu Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine Vibrant Color Mask 30 ml
Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Glutamic Acid, Fragrance, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Limonene, Histidine, EDTA, Sodium Chloride, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Microcitrus Australasica Fruit Extract.

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.