Prečo práve Black Professional 3D Hair Volumizing Powder 8 g?

Black Professional Line 3D Hair Volumizing Powder je inovatívny púder pre objem vlasov, ktorý vám umožní dosiahnuť dramatické zvýšenie objemu a textúry. S ľahkou a práškovou konzistenciou sa ľahko aplikuje a absorbuje prebytočný olej na pokožke hlavy. Tento púder obsahuje špeciálne zložky, ktoré poskytujú vlasom plnosť a dvíhajú ich pri korienkoch. Jeho efekt je viditeľný okamžite po aplikácii a umožňuje vytvoriť rôzne účesy s väčším objemom a štruktúrou.

Jedinečné vlastnosti:

  • Zvyšuje objem vlasov,
  • absorbuje olej,
  • poskytuje textúru vlasom,
  • zanecháva matný finiš.

Ako použiť Black Professional Line 3D Hair Volumizing Powder 8 g?

Otvorte viečko a jemne posypte malé množstvo púdru na korienky vlasov. Potom rukami alebo hrebeňom rozotrite púder po celej pokožke hlavy, aby sa rovnomerne vstrebal. Vmasírujte púder do vlasov pomocou prstov alebo hrebeňa, aby sa zvýšil objem a textúra. Prípadne opakujte postup na ďalšie časti vlasov, ak chcete dosiahnuť väčší objem. Pri potrebe môžete aplikáciu opakovať počas dňa na osvieženie objemu vlasov.

Zloženie Black Professional Line 3D Hair Volumizing Powder 8 g

Silica, Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Tapioca Starch, VP/VA Copolymer, Sodium Benzoate, Aqua (Water), Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Parfum (Fragrance).

Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!