Prečo práve Fanola Fiber Fix Bond Connentor N.2 Sealing Cream 1000 ml?
Kúra pre regeneráciu a farbenie vlasov uzatvára vlasové vlákno a dodáva mu intenzívnu výživu a regeneráciu. Jej bohatá krémová formula obsahuje kyslé pH, ktoré stabilizuje intenzitu farby vlasov a dodáva jej tak nádherne žiarivý lesk. Vlasy sú po použití tejto kúry zamatovo hebké, uhladené a farba vlasov je na dlhú dobu intenzívne žiarivá a sýta.

Táto kúra je ideálnym doplnkom pre farbené, zosvetlené či inak chemicky ošetrené vlasy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni vlasové vlákno pred poškodením,
  • dodáva hĺbkovú výživu a regeneráciu,
  • prepožičiava žiarivý a zamatový vzhľad vlasov,
  • uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov,
  • stabilizuje intenzitu farby,
  • vhodná pre farbené a chemicky ošetrené vlasy.
Ako použiť Fanola Fiber Fix Bond Connentor N.2 Sealing Cream 1000 ml?
Po aplikácii šampónu Fiber Fix Fiber Shampoo naneste kúru do vlhkých, uterákom vysušených vlasov. Jemne vmasírujte do vlasov a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou a vlasy vysušte do sucha.
Zloženie Fanola Fiber Fix Bond Connentor N.2 Sealing Cream 1000 ml
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Pisum savum Peptide, Methylisothiazolinone, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.