Prečo práve Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 150 ml?

Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N0 je produkt navrhnutý na posilnenie a obnovu vlasov. Tento fixátor pred vytvorením väzby spevňuje vlasovú štruktúru a minimalizuje jej poškodenie počas chemických a tepelných procesov. Obsahuje inovatívnu technológiu, ktorá preniká do vlasových vlákien, obnovuje ich pevnosť a elasticitu. Použitie tohto produktu pomáha znižovať lámavosť vlasov a zlepšuje ich celkový vzhľad a zdravie. Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 je vhodný na profesionálne použitie a poskytuje vlasom silnú a odolnú väzbu, ktorá prispieva k dlhotrvajúcemu efektu a ochrane vlasovej štruktúry.

Jedinečné vlastnosti:

  • Posilňuje a obnovuje vlasy,
  • obnovuje pevnosť a elasticitu vlasov,
  • znižuje lámavosť vlasov,
  • s proteínovým komplexom,
  • chráni vlasovú štruktúru.

Ako použiť Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 150 ml?

Nastriekajte prípravok na najviac poškodenú oblasť vlasov, nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Neoplachujte a pokračujte aplikáciou Fiber Fix Bond Fixeru.

Zloženie Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 150 ml

Aqua (Water), Hydrolyzed Vegetable Proteín PG-Propyl Silanetriol, Phenoxyetanol, Ethylhexylglycerín, Potassium Sorbate, Disodium EDTA.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.