Prečo práve Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo 1000 ml?
Šampón na vlasy Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo bol špeciálne vyvinutý ako doplnok k sérii Fiber Flex, aby dodal vlasom hĺbkovú starostlivosť po ich zosvetlení a farbení.

Špeciálne zloženie šampónu účinne chráni farbu vlasov pred oxidáciou a jej nežiaducim blednutím a vymývaním z vlasov. Zaceľuje vlasové vlákno, chráni ho proti poškodeniu a dodáva farbe vlasov žiarivý lesk.

Šampón sa používa ako pravidelná starostlivosť po farbení vlasov, aby zachoval dlhotrvajúcu a žiarivú farbu po čo najdlhšiu dobu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním,
  • dodáva vlasom žiarivý lesk a zamatovú hebkosť,
  • šampón má kyslé pH,
  • vyživuje a hydratuje vlasy,
  • zmäkčuje vlasové vlákno a uľahčuje rozčesávanie,
  • vhodný pre farbené a chemicky ošetrené vlasy.
Ako použiť Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo 1000 ml?
Po farbení vlasov použite šampón Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo do mokrých vlasov, vykonajte jemnú masáž, a nechajte pôsobiť 2 minúty. Po uplynutí doby pôsobenia šampón z vlasov dôkladne opláchnite vodou.
Zloženie Fanola Fiber Fix Fiber Shampoo 1000 ml
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Coccoamphoacetate, MIPA-lauryl sulfate, Glycol Distearate, Parfum, Sodium Chloride, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Triethylene Glycol, Cocamide MEA, Laureth-10, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Pisum savum Peptide, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate.

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.