Prečo práve Goldwell Silk Lift Intensive Conditioning Serum Concentrate 30 ml?
Poskytnite svojim namáhaným vlasom intenzívnu starostlivosť s vysoko koncentrovaným sérom na vlasy Goldwell Silk Lift Intensive Conditioning Serum.

Sérum sa používa pri procese zosvetľovania vlasov, čím tak poskytuje intenzívnu a hĺbkovú starostlivosť a viditeľne zlepšuje stav vlasov.

Silkprotein Complex: Dodáva vlasom hĺbkovú výživu a zjemnenie, vlasy po celej dĺžke vyhladzuje a dodáva im žiarivý lesk.

Intralipid: Obsiahnuté lipidy regenerujú poškodené vlasové vlákno a dodávajú mu zamatovú hebkosť a žiarivý vzhľad.
Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje namáhané a poškodené vlasy,
  • zlepšuje stav vlasov,
  • dodáva hĺbkovú výživu,
  • zjemňuje vlasové vlákno,
  • poskytuje žiarivý lesk vlasov.
Ako použiť Goldwell Silk Lift Intensive Conditioning Serum Concentrate 30 ml?
Ultra koncentrované sérum Goldwell Silk Lift Intensive Conditioning Serum pridajte do farbiacej zmesi a dobre premiešajte. Postačí pridať 3 pumpičky séra.

Miešajte výhradne so zosvetľujúcim práškom High Performance Lightener (8g) a vyvíjačom Silk Lift Conditioning Cream Developer (35 ml).
Zloženie Goldwell Silk Lift Intensive Conditioning Serum Concentrate 30 ml
Aqua, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Polyquaternium-67, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Hydrolyzed Silk, Bis-Methohypropylamido Isodocosane, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.