Prečo práve Goldwell Kerasilk Revitalize Exfoliating Pre-Wash 250 ml?

Vlasová pokožka ovplyvňuje celkovú kvalitu vlasov. Je každý deň vystavená oxidačnému stresu, ktorý je hlavnou príčinou starnutia pokožky hlavy. Predovšetkým UV žiarenie pôsobí škodlivo tak na pokožku pleti, ako aj hlavy. V lete sa chránime opaľovacím krém s UV faktorom, ale na pokožku hlavy často zabúdame, to sa potom neblaho zobrazí na kvalite vlasov. Znečistené ovzdušie v mestách taktiež pôsobí škodlivo na naše vlasy. Chemický stres po použití nevhodných produktov a striedaní vysokých a nízkych teplôt v lete a zime zaťažuje vlasy a spôsobuje ich starnutie. Kerasilk Revitalize bol špeciálne navrhnutý, aby pôsobil proti všetkým aspektom, ktoré spôsobujú starnutie pokožky vlasov.

Goldwell Kerasilk Revitalize Exfoliating Pre-Wash je exfoliačný peeling na vlasovú pokožku, ktorý sa aplikuje pred umývaním šampónom. Odstraňuje prebytočnú mastnotu a mŕtve kožné bunky. Vďaka vyčisteniu pórov pokožky hlavy budú vlasy revitalizované a zdravé.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pôsobí proti starnutiu vlasov,
  • odstraňuje mŕtve bunky a mastnotu,
  • zabraňuje tvorbe lupín,
  • hĺbkovo čistí póry,
  • vhodný na suchú a citlivú pokožku hlavy,
  • intenzívne hydratuje,
  • posilňuje vlasové korienky,
  • revitalizuje vlasy.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Revitalize Exfoliating Pre-Wash 250 ml?
Aplikujte na vlhkú alebo suchú pokožku. Jemne masírujte. Potom umyte vlasy šampónom. Peeling bude intenzívnejší pri použití na suchú pokožku.
Zloženie Goldwell Kerasilk Revitalize Exfoliating Pre-Wash 250 ml
Water/Aqua/Eau - Alcohol Denat. - PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides – Cellulose - Jojoba Esters -Ectoin - Hydrolyzed Silk PG-Propyl Methylsilanediol - Hydrolyzed Keratin - PEG-60 Hydrogenated Castor Oil - Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer - Cetyl Hydroxyethylcellulose – Panthenol -Sodium Hydroxide - Tetrasodium EDTA – Menthol- Propylene Glycol - Zinc PCA - Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract – Silica - Pentylene Glycol - Butylene Glycol – Phenoxyethanol - Fragrance/Parfum - Iron Oxides/C.I. 77499, Iron Oxides/C.I. 77492, Iron Oxides/C.1.77491
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.