Prečo práve Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Shampoo 1000 ml?

Vlasová pokožka ovplyvňuje celkovú kvalitu vlasov. Je každý deň vystavená oxidačnému stresu, ktorý je hlavnou príčinou starnutia pokožky hlavy. Predovšetkým UV žiarenie pôsobí škodlivo tak na pokožku pleti, ako aj hlavy. V lete sa chránime opaľovacím krém s UV faktorom, ale na pokožku hlavy často zabúdame, to sa potom neblaho zobrazí na kvalite vlasov. Znečistené ovzdušie v mestách taktiež pôsobí škodlivo na naše vlasy. Chemický stres po použití nevhodných produktov a striedaní vysokých a nízkych teplôt v lete a zime zaťažuje vlasy a spôsobuje ich starnutie. Kerasilk Revitalize bol špeciálne navrhnutý, aby pôsobil proti všetkým aspektom, ktoré spôsobujú starnutie pokožky vlasov.

Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Shampoo šetrne umýva vlasovú pokožku bez toho, aby ju dráždil vysušoval. Je vhodný pre slabé rednúce vlasy. Obsahuje Ectoin a ženšen, ktorí posilňujú vlasy od korienkov po končeky. Ženšen prekrvuje vlasové korienky a zaistí lepšie preniknutie účinných látok. Pri pravidelnom používaní budú vlasy hustejšie a pevnejšie.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pôsobí proti starnutiu vlasov,
  • jemne umýva bez podráždenia,
  • vyživuje a hydratuje pokožku,
  • vhodný na suchú a citlivú pokožku hlavy,
  • posilňuje vlasové korienky,
  • spevňuje vlasové vlákno,
  • revitalizuje vlasy,
  • zaistí dlhodobý lesk,
  • pôsobí proti oxidačnému stresu.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Shampoo 1000 ml?
Naneste na mokré vlasy a urobte jemnú masáž. Potom dôkladne opláchnite čistou vodou. Šampón je vhodný pre prírodné a farbené vlasy.
Zloženie Goldwell Kerasilk Revitalize Nourishing Shampoo 1000 ml
Water/Aqua/Eau - Sodium Laureth Sulfate - Cocamidopropyl Betaine - PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate - Coco-Glucoside – Ectoin - Hydrolyzed Silk PG-Propyl Methylsilanediol - Hydrolyzed Keratin - Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract -PEG-3 Distearate - Sodium Chloride - Polyquaternium-10 - Citric Acid – Panthenol – Glycerin-PPG-9 – Alcohol - PEG-40 Hydrogenated Castor Oil - Pentylene Glycol - Sodium Acetate - Butylene Glycol – Tocopherol - Isopropyl Alcohol - Sodium Benzoate - Benzoic Acid – Phenoxyethanol - Fragrance/Parfum
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.