Prečo práve Goldwell Kerasilk Revitalize Rebalancing Scalp Foundation 110 ml?

Vlasová pokožka ovplyvňuje celkovú kvalitu vlasov. Je každý deň vystavená oxidačnému stresu, ktorý je hlavnou príčinou starnutia pokožky hlavy. Predovšetkým UV žiarenie pôsobí škodlivo tak na pokožku pleti, ako aj hlavy. V lete sa chránime opaľovacím krém s UV faktorom, ale na pokožku hlavy často zabúdame, to sa potom neblaho zobrazí na kvalite vlasov. Znečistené ovzdušie v mestách taktiež pôsobí škodlivo na naše vlasy. Chemický stres po použití nevhodných produktov a striedaní vysokých a nízkych teplôt v lete a zime zaťažuje vlasy a spôsobuje ich starnutie. Kerasilk Revitalize bol špeciálne navrhnutý, aby pôsobil proti všetkým aspektom, ktoré spôsobujú starnutie pokožky vlasov.

Goldwell Kerasilk Revitalize Rebalancing Scalp Foundation 110 ml hydratuje a omladzuje vlasovú pokožku. Maska podporuje proces regenerácie citlivej vlasovej pokožky.

Exfolianty: Pochádzajúce z jojoby jemne čistí vlasovú pokožku.

Hodváb: Ochraňuje farbené vlasy.

Keratín: Posilňuje štruktúru vlasového vlák

Ectoin: Pôsobí ako ochranca buniek a bojuje s kľúčovými známkami starnutia pokožky hlavy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pôsobí proti starnutiu vlasov,
  • vyživuje a hydratuje pokožku,
  • vhodný na suchú a citlivú pokožku hlavy,
  • posilňuje vlasové korienky,
  • spevňuje vlasové vlákno,
  • revitalizuje vlasy,
  • zaistí dlhodobý lesk,
  • pôsobí proti oxidačnému stresu.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Revitalize Rebalancing Scalp Foundation 110 ml?
Naneste rovnomerne na vlhkú pokožku hlavy, jemne vmasírujte, nechajte pôsobiť po dobu až 15 minút a potom dôkladne opláchnite. Bezpečné pre farbené vlasy.
Zloženie Goldwell Kerasilk Revitalize Rebalancing Scalp Foundation 110 ml
Water/Aqua/Eau - Dipropylene Glycol – Dimethicone - Carbon Dioxide – Propanediol - C12-15 Alkyl Benzoate – Ectoin - Hydrolyzed Keratin - Hydrolyzed Silk PG-Propyl - Methylsilanediol Lauryl Methacrylate/Sodium - Methacrylate Crosspolymer - PEG-60 - Hydrogenated Castor Oil - PEG-12 Dimethicone - Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer - Potassium Hydroxide - Potassium Phosphate - Disodium EDTA - Dimethicone/Viny - Dimethicone Crosspolymer - Pentylene Glycol - Sodium Methyl Stearoyl Taurate - Butylene Glycol – Phenoxyethanol – Methylparaben - Fragrance/Parfum
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.