Prečo práve Goldwell Kerasilk Revitalize Redensifying Serum 100 ml?

Vlasová pokožka ovplyvňuje celkovú kvalitu vlasov. Je každý deň vystavená oxidačnému stresu, ktorý je hlavnou príčinou starnutia pokožky hlavy. Predovšetkým UV žiarenie pôsobí škodlivo tak na pokožku pleti, ako aj hlavy. V lete sa chránime opaľovacím krém s UV faktorom, ale na pokožku hlavy často zabúdame, to sa potom neblaho zobrazí na kvalite vlasov. Znečistené ovzdušie v mestách taktiež pôsobí škodlivo na naše vlasy. Chemický stres po použití nevhodných produktov a striedaní vysokých a nízkych teplôt v lete a zime zaťažuje vlasy a spôsobuje ich starnutie. Kerasilk Revitalize bol špeciálne navrhnutý, aby pôsobil proti všetkým aspektom, ktoré spôsobujú starnutie pokožky vlasov.

Goldwell Kerasilk Revitalize Redensifying Serum bolo vyvinuté na posilnenie a zhustenie vlasov. Vyživuje a hydratuje vlasy aj pokožku hlavy. Posilňuje slabé a riedke vlasy od korienkov po končeky. Predchádza dedičnému vypadávaniu vlasov. Vlasy budú na prvý pohľad pôsobiť hustejším dojmom. Krehké a lámavé vlasy budú posilnené a zdravo vyzerajúce.

Hodváb: Ochraňuje farbené vlasy.

Keratín: Posilňuje štruktúru vlasového vlákna.

Ectoin: Pôsobí ako ochranca buniek a bojuje s kľúčovými známkami starnutia pokožky hlavy.

Ženšen: Podporuje prekrvenie vlasových korienkov a zaistí lepšie preniknutie účinných látok.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pôsobí proti starnutiu vlasov,
  • vyživuje a hydratuje pokožku,
  • zabraňuje vypadávaniu vlasov,
  • vhodný na suchú a citlivú pokožku hlavy,
  • posilňuje vlasové korienky,
  • spevňuje vlasové vlákno,
  • revitalizuje vlasy,
  • zaistí dlhodobý lesk,
  • pôsobí proti oxidačnému stresu.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Revitalize Redensifying Serum 100 ml?
Aplikujte na suchú alebo vlhkú vlasovú pokožku. Nastriekajte rovnomerne na pokožku a vmasírujte. Používajte denne na dosiahnutie požadovaného výsledku.
Zloženie Goldwell Kerasilk Revitalize Redensifying Serum 100 ml
Alcohol Denat. - Water/Aqua /Eau - Butylene Glycol – Ectoin - Hydrolyzed Silk PG-Propyl Methylsilanediol - Hydrolyzed Keratin - Panax Ginseng Root Extract - Biotinoyl Tripeptide-1 - Dimethylhydroxy Dihydroflavone – Menthol - Propylene Glycol - PPG-26- Buteth-26 - PEG-40 Hydrogenated Castor Oil - Pentylene Glycol - Lactic Acid – Apigenin - Oleanolic Acid - Sodium Benzoate – Phenoxyethanol - Fragrance /Parfum
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.