Prečo práve Goldwell Kerasilk Multi-Benefit Hair Oil 50 ml?

Bezoplachový viacúčelový vlasový olej Goldwell Kerasilk Multi-Benefit Hair Oil je vhodný pre všetky typy a textúry vlasov. Dodáva vlasom vysoký lesk a uzamyká potrebnú vlhkosť vo vlasovej vlákne, čím chráni vlasy pred lámaním a vysušením. Ošetrujúce zloženie s Biomimetic Silk a bambuckým olejom zaceľuje rozstrapkané končeky vlasov, chráni vlasy pred krepatením po dobu až 72 hodín. Olej navyše vlasy chráni pred účinkami tepla pri tepelnom stylingu a poskytuje tepelnú ochranu až do 230 °C. Biomimetic Silk čiže biomimetický hodváb je vegánska alternatíva k bežnejšiemu hodvábu živočíšneho pôvodu. Uzatvára vyčistený vlas a obalí ho neviditeľným filmom, ktorý pramene chráni pred poškodením aj blednutím farby.

Jedinečné vlastnosti:
  • vhodný pre všetky typy a textúry vlasov
  • zaceľuje rozstrapkané končeky
  • chráni vlasy pred lámaním a vysúšaním
  • dodáva vysoký lesk
  • 100% vegánske zloženie
  • bez silikónov, sulfátov, farbív, mikroplastov, minerálnych olejov i parabénov
Odporúčame
Ako použiť Goldwell Kerasilk Multi-Benefit Hair Oil 50 ml?

Naneste do uterákom vysušených alebo suchých dĺžok a koncov. Neoplachujte.

Zloženie Goldwell Kerasilk Multi-Benefit Hair Oil:

Isododecane, Dimethicone,Isoamyl Laurate, Dimethiconol, Triheptanoin, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil,Water/ Aqua/Eau, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Lactobacillus Ferment,Fragrance/Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.