Prečo Goldwell Kerasilk Liquid Cuticle Filler Spray 125 ml?

Ľahký teplom aktivujúci sa sprej Goldwell Kerasilk Liquid Cuticle Filler hydratuje, obnovuje a kondicionuje poškodené vlasy a zároveň ich chráni pred lámaním. Určený je na okamžitú regeneráciu, opravu a pocit zdravých a mäkkých vlasov. Je vhodný pre suché, dehydrované, namáhané a poškodené vlasy; odfarbené alebo chemicky ošetrené vlasy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Obnovuje a optimalizuje stav vlasov,
  • pre všetky typy a textúry vlasov,
  • chráni vlasy pred teplom,
  • až 14x vyššia odolnosť voči teplu,
  • potláča krepovatenie a poletovanie vlasov,
  • zanecháva vlasy prirodzene lesklé,
  • 100% vegánske zloženie,
  • neobsahuje sulfáty, farbivá , mikroplasty, minerálne oleje ani parabény.
Ako použiť Goldwell Kerasilk Liquid Cuticle Filler Spray 125 ml?

Goldwell Kerasilk Liquid Cuticle Filler Spray aplikujte do uterákom vysušených vlasov. Neoplachujte a upravte podľa potreby.

Zloženie Goldwell Kerasilk Liquid Cuticle Filler Spray 125 ml:

Water/Aqua/Eau, Alcohol Denat., Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Polysilicone-29, Panthenol, Lactic Acid, Glycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Nymphaea Caerulea Flower Extract, Lactobacillus Ferment, Sodium Metabisulfite, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Fragrance/Parfum.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.