Prečo práve Goldwell Kerasilk Curl Balm 150 ml?

Multifunkčný balzam pre kučeravé vlasy Goldwell Kerasilk Curl Balm je vhodný pre všetky typy kučeravých vlasov. Balzam redukuje krepatenie vlasov až o 96%, zaisťuje až o 54% vyššie vlnenie vlasov a chráni vlny pred vlhkosťou až po dobu 72 hodín. Ošetrujúce zloženie s Biomimetic Silk a karnaubským voskom poskytuje vlasom vyváženú hydratáciu, vďaka čomu sú sa vlny a kučery zaktivujú, a vlny zostanú dlho jasne definované a pružnejšie. Vďaka jeho multifunkčnosti je možné balzam aplikovať ako oplachovú starostlivosť alebo bezoplachový balzam. Biomimetic Silk čiže biomimetický hodváb je vegánska alternatíva k bežnejšiemu hodvábu živočíšneho pôvodu. Uzatvára vyčistený vlas a obalí ho neviditeľným filmom, ktorý pramene chráni pred poškodením aj blednutím farby.

Jedinečné vlastnosti:
  • vhodné pre všetky typy kučeravých vlasov
  • dokonale definované, pružnejšie kadere
  • dlhotrvajúca kontrola po dobu až 72 hodín
  • až o 96 % menej krepatenie
  • až o 54 % menšia strata zvlnenia
  • 100% vegánske zloženie
  • bez silikónov, sulfátov, farbív, mikroplastov, minerálnych olejov i parabénov
Ako použiť Goldwell Kerasilk Curl Balm 150 ml?

Aplikujte v dostatočnom množstve do uterákom vysušených vlasov. Nechajte pôsobiť 2 min. Opláchnite. Alebo aplikujte do uterákom vysušených alebo suchých vlasov. Neoplachujte.

Zloženie Goldwell Kerasilk Curl Balm:

Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de carnauba, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Lactic Acid, Caprylic/ Capric Triglyceride, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Nymphaea Caerulea Flower Extract, Lactobacillus Ferment, Sodium Metabisulfite, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Fragrance/Parfum, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.