Prečo práve Goldwell Kerasilk Redensifying Scalp Serum 100 ml?

Bezoplachové sérum pre obnovu hustoty vlasov Goldwell Kerasilk Redensifying Scalp Serum je ideálne pre rednúce a slabé vlasy. Sérum chráni pred dedičným vypadávaním vlasov a podporuje ukotvenie vlasového folikulu v pokožke hlavy a tým aj silnejšie korienky. Ošetrujúce zloženie obsahuje Biomimetic Silk, Ectoin a T-flavanón a stimuluje prirodzený metabolizmus, omladzuje pokožku a zanecháva pocit hustejších vlasov. Biomimetic Silk čiže biomimetický hodváb je vegánska alternatíva k bežnejšiemu hodvábu živočíšneho pôvodu. Uzatvára vyčistený vlas a obalí ho neviditeľným filmom, ktorý pramene chráni pred poškodením aj blednutím farby.

Jedinečné vlastnosti:
  • ideálne pre rednúce a slabé vlasy
  • bojuje proti dedičnému vypadávaniu vlasov
  • kotvia vlasové folikuly v pokožke
  • podporuje prirodzený metabolizmus vlasovej pokožky
  • 100% vegánske zloženie
  • bez silikónov, sulfátov, farbív, mikroplastov, minerálnych olejov i parabénov
Odporúčame
Ako použiť Goldwell Kerasilk Redensifying Scalp Serum 100 ml?

Rovnomerne naneste na pokožku hlavy. Vmasírujte a nechajte pôsobiť. Neoplachujte.

Zloženie Goldwell Kerasilk Redensifying Scalp Serum:

Alcohol Denat., Water/Aqua/Eau, Butylene Glycol, Ectoin, Dimetylhydroxy Dihydroflavón, Mentol, PPG-26-Buteth-26, Propylén Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Panax Cerevisiae Extract, Apigenín, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Lactobacillus Ferment, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfém.

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.