Prečo práve Goldwell System Protector Balancing Cream 400 ml?

Doplnková ochrana a starostlivosť Goldwell System Protector Balancing Cream je profesionálna starostlivosť o (vysoko) poškodené alebo zosvetlené vlasy počas procesu služieb Goldwell NuWave a Structure & Shine. Dokonale vyrovnáva koncentráciu redukčných činidiel počas fázy otvárania väzieb.

Jedinečné vlastnosti:

  • Dodatočná ochrana,
  • vyrovnáva koncentráciu redučných činidiel
  • pre poškodené vlasy,
  • len na profesionálne použitie.
  • Len na profesionálne použitie.

Ako použiť Goldwell System Protector Balancing Cream?

Pre použitie s produktmi Goldwell NuVave a Structure + Shine. Postupujte podľa návodu na použitie v súlade s týmito produktmi.

Zloženie Goldwell System Protector Balancing Cream:

Water / Aqua /Eau – Cetearyl Alcohol – Mineral Oil – Paraffinum Liquidum / Huile Minérale – Butylene Glycol – Ceteareth-30 – Isopropyl Palmitate – Behentrimonium Chloride – Amodimethicone – Quaternium-91 – Isopropyl Alcohol- Cetrimonium Methosulfate – Succinic Acid – Ethylhexylglycerin – Cetrimonium Chloride – Trideceth-15 – Trideceth-3 – Alcohol – Tocopherol – Phenoxyethanol – Methylparaben – Fragrance /Parfum

Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.