Prečo práve Goldwell Topform Fix Neutraliser 1000 ml?
Ustaľovač Goldwell Topform Fix Neutraliser slúži na dokončenie procesu trvalej ondulácie. Spoľahlivo zaručí bohaté a prirodzené zvlnenie vlasov a zafixovanie trvalej ondulácie. Obsahuje vitamín C, chlorofyl a bylinné výťažky, ktoré vlasy chránia proti poškodeniu a dodávajú vlasom silu a odolnosť. Zvlnené vlasy zanecháva prirodzene pružné a hebké na dotyk. Ustaľovač je vhodný pre všetky tri varianty trvalej ondulácie Goldwell Topform Wave Lotion.

Technológia Perm-Penetration-System (PPS): Zvýrazňuje tvar vĺn u odrastov a naopak reguluje trvalú na končekoch vlasov. Vlnitým vlasom tak dodáva prirodzený vzhľad a pružnosť.
Jedinečné vlastnosti:
  • Fixuje vlny a dokončuje proces,
  • vhodný pre všetky tri trvalé lotiony Goldwell,
  • chráni vlasy proti poškodeniu,
  • obsahuje vitamín C, chlorofyl a bylinné výťažky,
  • vhodný pre všetky typy vlasov,
  • obsahuje peroxid vodíka,
  • len na profesionálne použitie.
Ako použiť Goldwell Topform Fix Neutraliser 1000 ml?
Ustaľovač Goldwell Topform Fix Neutraliser zmiešajte s vodou v pomere 1: 1. Aplikujte priamo na natočené vlasy po opláchnutí trvalej ondulácie a nechajte na vlasoch pôsobiť 5-10 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite a zložte natáčky.
Upozornenie:
Obsahuje peroxid vodíka,
určené len pre profesionálne použitie,
pri aplikácii používajte ochranné rukavice,
uchovávajte mimo dosahu detí.
Zloženie:
Aqua, Hydrogen Peroxide, SLS, Ethoxyglycol, Phosphoric Acid, PPG-26-Buteth-26, Disodium Phosphate, PEG-40 hydrogenated Castor Oil, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerín, Acetaminophen, Trideceth-12 , Acetic Acid, Benzioc Acid, Phenoxyethanol, Parfum.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.